MU: Slavoj Ratboř – FK Libodřice „A“

Do Ratboře jsme jeli jednoznačně pro 3 body. Od úvodu byla hra vyrovnaná, bez větších šancí na obou stranách.

První vážnější akci si vypracovali domácí a hned jí také proměnili. Nepodařilo se nám zastavit akci vedenou středem hřiště a Kesner v samostatném úniku překonal Skočdopoleho. Vyrovnání přišlo záhy. Psala se 32. minuta, kdy se po lajně uvolnit Pohanka, přihrávkou pod sebe našel Hrstku, který pohotově zakončil.Vstřelená branka nás nakopla a vytvořili jsme si další šance. Nejprve Pánek orazítkoval břevno, a pak v samostatném úniku nepřekonal Jeřábka.

Druhý poločas už mnoho zajímavého z naší strany nepřinesl. Hrozili spíš domácí. Dvě velké šance z kraje poločasu vychytal Skočdopole. Po chybě v naší rozehrávce se z brejku prosadil opět Kesner a poslal domácí do vedení. V závěrečných minutách jsme se nakopávanými míči dostali do závarů, ale nic jsme z nich nevytěžili.Alespoň vyrovnání mohl zařídit v poslední minutě Dittrich, který se po rohovém kopu ocitl sám na malém vápně, ale prudkou přihrávku poslal vysoko nad. Druhé venkovní utkání jsme tak opět nezvládli a neodvezli si ani bod.

By Marek Hovorka

Sestava:

Skočdopole- Matějka(46. Adámek), Dittrich, Baško, Hovorka, Pohanka- Košík, Škopek, Beníšek, Hrstka- Pánek

Branky: 32. Hrstka

ŽK: 1:5

Rozhodčí: Veselý

 

Hodnocení trenéra Lukáše Lance:

Předvedli jsme ostudný výkon, na který musíme hodně rychle zapomenout. Marně hledáme formu z minulé sezóny, hráči kvalitně a v dostatečném počtu trénuji,  ale nedokážou to přenést do utkání. Zápas v Ratboři rozhodně neměl úroveň okresního přeboru. Špatně jsme bránili,  nedařila se nám jednoduchá kombinace, a tudíž ani přechod do útočné fáze,  nedokázali jsme využít rychlonohého Pánka na hrotu, který je schopný střílet branky. Téměř jsme neohrozili branku domácích,  minimum střel a standardních situací na víc,  než na jednu vstřelenou branku nestačilo. Již po prohře v Tuklatech jsem avizoval, že pokud budeme podávat výkony, ve kterých si budeme myslet, že vítězství přijde samo, bez toho, aniž by hráči nechali na hřišti vše, co je v jejich možnostech,  tak budeme prohrávat s každým průměrným mužstvem,  a to bohužel stále trvá. Většina našich hráčů se nad sebou musí zamyslet, jestli na hřišti opravdu nechávají vše, co je v jejich možnostech. Řečma v kabině se utkání nevyhrávají, o vítězství se musíme poprat na hřišti.

 

Napsat komentář