MU: FK Libodřice „B“ – TJ Nučice „B“

V neděli přivítali Libodřice v rámci 3.kola IV. Třídy hráčce z Nučic.
Už před utkáním nastali určité komplikace. Na zápas  z neznámých důvodů nedorazil rozhodčí. A tak utkání musel řídit velice známý rozhodčí z okresního přeboru jménem Dittrich. Utkání se tedy o několik málo minut opozdilo. Na hře to ale nebylo vůbec znát. Do desáté minuty hra nebyla kromě autu a rohu vůbec přerušena a šance byly na obou strach. Jako první se radovali hoste. Ve 12 minutě naservíroval hostující kapitán krásný pas na Zápotockého a ten se v tváří tvář proti Kolářovi nemýlil 0:1 pro hosty. Na vyrovnání domácí fandové nečekali dlouho. Po ubráněném rohovém kopu putoval míč po ose Kruliš, Matějka, Adámek a poslední jmenovaný chladnokrevně obloučkem na zadní srovnal stav na 1:1. Do další šance se dostal po krasné přihrávce od Adámka Lanc. Jenže při jeho smůle trefil z vyložené šance pouze tyč. Na dorážku už Skočdopole nedosáhl.A tak za úřadovali opět hosté a z brejkové situace si vzali v 19 minutě opět vedeni na svou stranu. Libodřice zareagovali rychlou protiakci, ale ke vší smůle Lanc opět trefuje tyč. Do poločasu se už nic vyjímečného nestalo a šlo se do kabin za stavu 1:2.

O poločase udělali domácí hned několik změn. Ze hřiště stáhli Kruliše, Lance, Skočdopoleho a Matějku. Na trávník do druhé půle vyběhli tito čerstvý hráči Pohanka, Hovorka, Hajek, Hrstka. To se ukázalo jako správný tah. Hned ve 46 minutě se dostal po přihrávce Hovorky do uniku Hrstka, ale na poprvé svou šancí pohrdal. V 52 minutě už tomu bylo ale jinak a Hrstka svou šanci využil a srovnal na 2:2. O 5 minut později úřadoval opět Hrstka a strhnul vedení na domácí stranu když střelou z úhlu trefil branku na 3:2. Druhý poločas byli na hřišti spíše pouze domácí. Hoste pouze nakopávali dlouhé balóny a vždy ztroskotali na domácí obraně. A do šancí se postupně tak dostávali domácí po střelách Pohanky, Hrstky a Hovorky se zatím ale stav neměnil. To přišlo až v 70.minutě Hovorka posílá dlouhý balon na Adámka. Míč, ale zahrává hostující obránce rukou. Jenže rozhodčí nechal citlivě hru plynout čehož využil domácí Adámek krásnou střelou o břevno do sítě 4:2. O minutu později to byl opět Hovorka který vyslal únikovou přihrávku na Hájka který ranou pod břevno zvyšuje na 5:2. A o další tři minuty je tu opět domácí středopolař Hovorka který si tentokrát vybral Pohanku a ten opět vstřelil krásnou branku o břevno 6:2.Po té se po rohovém kopu dostal k odraženému míči Šafránek. Poslal kličkou obránce na párek, ale poté bohužel zakončil nepřesně. Poslední tečku za dnešním utkání přidal Hrstka když vstřelil branku na konečných 7:2.

Sestavy: KOLÁŘ, MLÁZOVSKÝ, ŠAFRÁNEK, MEDLEN, SUCHÝ, ADÁMEK, KRULIŠ, NOLL, MATĚJKA, LANC, SKOČDOPOLE.

Střídající:HOVORKA, POHANKA, HRSTKA, HAJEK.

OHLASY Kruliše:Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale bohužel jsme to byly mi kdo jako první inkasoval. A když vyrovnáme necháme si dat opět lacinou branku což mě mrzí. Jsem, ale rad, že jsme to nevzdali a šli za vítězstvím. Postupně jsme dávali můžu říct krásné branky za které by se nikdo nestyděl ani ve vyšších soutěžích. A jsem rad, že i když jsme nastříleli nějaké tyče, že nám to tam konečně padalo a udělali jsme domácím fandům krásnou neděli. Klukům děkuji za bojovnost a předvedený výkon. Doufám, že 3 body za týden potvrdíme.

By Wenda Dittrich

Napsat komentář