FUTSAL: Juniors Přelouč FC – FK Libodřice

Vítězíme v Přelouči 6:8. Porážíme  Juniors a bereme všechny body.

Sestava: Kopecký Arnošt, Dittrich Václav, Němec Tomáš, Hovorka Marek, Košík Josef, Pánek Milan, Sova Pavel

Góly: Pánek Milan – 4x,  Sova Pavel – 2x,  Dittrich Václav – 2x

Muž zápasu: Pánek Milan

Hodnocení zápasu od Marka Hovorky: Velmi kvalitní zápas jsem odehráli v Přelouči proti místním Juniors. Zápasy zde jsou vždy vyhecované, což platilo i tentokrát. Podle mého názoru tomu dost dopomohli rozhodčí, kteří nepískali jednoznačné fauly a pak se je snažili kompenzovat. Vyloučení Košíka za údajné nadávky směrem k rozhodčím nebudu komentovat. kdo byl přítomen v hale, tak si udělal obrázek svůj. Ke hře bych jen dodal, že domácí absolutně nezvládli bránit Sovu s Pánkem, kteří s jejich obranou dělali co chtěli. K tomu jsem přidali bojovný výkon, za což jsme byli odměněni výhrou. Bohužel nás nechodí tolik, jako tomu bylo v minulých letech a tak jsme poločas a půl odehráli pouze s jedním střídajícím hráčem.

 

Napsat komentář