MU: Čechie Tuklaty – FK Libodřice „B“

Utkání v Tuklatech jsem začali velmi vlažně a soupeř měl několik brankových příležitostí. Ve dvou případech nás zachránila branková konstrukce, jednu velkou šanci lapil Kolář.

Úvodní nápor domácích postupně opadl a dostávali jsme se do hry. Bohužel řada našich akcí končila na nepřesnosti v rozehrávce. V prvním poločase jsme prakticky neohrozili branku. Za zmínku stojí jen pokus Matějky z přímého kopu.

Do druhého poločasu nastoupil Pohanka s Hrstkou. Bylo to zjevné oživení směrem dopředu.

Ve 47. minutě jsme se dostali do dobré příležitosti, ale Hrstka místo střeli ještě volil přihrávku na Lance, kterou domácí obrana zachytila a z následného protiútoku zvýšili na 2:0. Tuklaty se již do útoku nehrnuly, hrály ze zabezpečené obrany a spoléhaly se na brejky, které ve většině případů zastavil dobře hrající Pěkný. Nám se dařilo dostávat se do dobrých příležitostí, ale selhali jsme v zakončení. Velkou šanci zahodil Hrstka, který vystihl chybnou rozehrávku brankáře, ale v samostatném úniku neproměnil. Snížení ale přišlo záhy. Pohanka se dobře uvolnil po levé straně a předložil balón Hrstkovi, který se tentokrát nemýlil. Závěr zápasu už branku nepřinesl, a tak z Tuklat odjíždíme bez bodu.

By Marek Hovorka

Sestava: Kolář, Lanc, Adámek Radek, Adámek Josef (46. Pohanka), Kruliš, Matějka (46. Hrstka), Noll, Suchý, Mlázovský, Medlen, Pěkný.

Střelci: 35. Bouda František, 47. Lachman Vojtěch – 62. Hrstka Marek

Napsat komentář