MU: FK Libodřice „A“ – Sokol Plaňany

Před výbornou diváckou kulisou jsme doma přivítali Plaňany.

Úvod zápasu mnoho zajímavého nepřinesl. Hosté byli více na míči, ale branku téměř neohrozili.
První vážnější situace přišla ve 23. Minutě a hned z toho byla branka. Míňa Pánek napřáhl z pětadvacetimetrů a nedal Hradeckému šanci. Druhou branku přidal záhy Pohanka, který vyhrál osobní souboj na pravém křídle, na hranici velkého vápna si narazil balón s Hrtskou a chladnokrevně zakončil. Plaňany měly velkou šanci na snížení, kdy po nacvičeném signálu z přímého kopu nedokázaly z bezprostřední blízkosti překonat Dittricha. V závěru poločasu přidal svou druhou branku v zápase Pánek.

Druhý poločas měl podobný průběh. Plaňanští se dostávali před šestnáctku, ale do gólovky ne. Střelecké pokusy zpoza vápna byly povětšinou značně nepřesné anebo stál Dittrich vždy na správném místě. V 57. Minutě pronikajícího Sovu fauloval ve vápně Hradecký a sám Sova nařízený pokutový kop bezpečně proměnil. Neuběhlo ani pět minut a kopala se další penalta, opět po faulu na Sovu. Ten se znovu ujal exekuce pokutového kopu, ale vysoko přestřelil. Po individuální akci se prosadil Hrstka a zvyšoval už na 5:0. Šestou branku přidal z dalšího útoku Košík. Bohužel se nám nepodařilo udržet čisté konto, když jsme inkasovali z poslední akce zápasu po standardní situaci.

by Hovory

FK Libodřice – Plaňany 6:1

Sestava: Dittrich- Pohanka, Baško, Šafránek, Němec- Košík, Hovorka, Pánek(77. Suchý), Beníšek- Hrstka, Sova

Branky: 23. a 40. Pánek, 29. Pohanka, 60. Sova, 75. Hrstka, 80. Košík

ŽK: 5:6

Rozhodčí: Volenec

Diváci: 100

Sestava kola: Pohanka, Pánek

Hodnocení trenéra Lukáše Lance:
Po třech prohrách jsme chtěli doma zvítězit,  ale nejdřív jsme řešili otázku, koho postavit na post brankáře,  protože Skočdopole ani Kolář nebyli k dispozici, a tak padla volba na Dittricha. Od první minuty bylo vidět že kluci jsou odhodláni zvítězit,  v obraně jsme pracovali dobře, a hosty nepouštěli do vážnějších akcí,  dobře a celkem rychle jsme kombinovali,  dařil se nám přechod do útoku. Hráli jsem s chutí,  týmově, a odměnou nám byly pěkné branky, po dobrých kombinacích. Velmi dobré utkání odehrál Pohanka. Zápas perfektně odpískal rozhodčí Volenec.

 

Napsat komentář