MU: FK Libodřice „B“ – SK Dolní Chvatliny

První derby sezóny dopadlo podle představ. Hned v úvodu nás poslal do vedení Pohanka, který hraje v posledních týdnech ve výborné formě. Druhou branku přidal po krásné dalekonosné střele kapitán Kruliš. Hosté toho směrem dopředu moc nepředvedli, za zmínku stojí snad jen jeden závar po rohovém kopu.

I v průběhu druhého poločasu jsme nadále kontrolovali zápas. Nutno přiznat, že Chvátliny byly směrem dopředu nebezpečnější, než v prvním poločase. Dvě nebezpečné střely v rychlém sledu vytáhl na roh Kolář. Na druhé straně pohotově zakončil střídající Hrstka, kterého vychytal hostující brankář. V závěru utkání přidal dvě branky Radek Adámek, čímž stanovil jednoznačný výsledek 4:0!