Rozpis přátelských zápasů – zima 2019

Takto vypadá rozpis přátelských utkání A-týmu pro zimní přípravné období.

 SO – 23.2.2019, 17:00 – Kostomlaty n/L. – (UMT Bohemia Poděbrady)

 NE – 3.3.2019, 18:00 – Týnec n/L. – (UMT Kutná hora)

 SO – 9.3.2019, 14:00 – Zásmuky –  (hřiště Libodřice)

 SO – 16.3.2019, 15:00 – Liblice – (nřiště Libodřice)

Místo konání zápasu bude upřesněno.

Představení soupeřů pro přípravné zápasy

Kostomlaty n/L

Přípravu začneme s nejvetší obcí na nymbursku, která má necelé 2000 obyvatel. TJ Sokol Kostomlaty n/L hrají nymburský okresní přebor. Jsou zatím na 3. pozici se ziskem 28 bodů při skóre 35:21. Mezi nejlepší střelce se řadí kapitán mužstva Lukáš Vorlíček s 10 brankami. Za ním je Martin Zálabák, který nastřílel branek sedm. Martin se postaral také o jedinou ČK Kostomlat v soutěži. Kostomlaty patří mezi nejeméně trestané mužstvo v přeboru. Nejvíce ŽK má zkušený Pavel Dvořák  – 74 ročník a to 4. Nejméně podařené utkaní proběhlo v Opočnici, která je na předposlení pozici. Kostomlaty zde prohráli 5:2 a schytali i jednou ČK. Týden na to si zlepšili chuť a porazili doma Rožďalovice 5:0. Loni se Kostomlaty umístili na 3. pozici okresního přeboru se ziksem 50 bodů při skoré 63:40. Nejlepším střelcem se stal Martin Zálabák se 17 brankami.

 

 TJ Sokol Týnec n/L

Druhé přátelské utkání odehrajeme s týmem TJ Sokol Týnec nad Labem. Týnec hraje III.sk A a je momentálně na 3. pozici se ztrátou pouhého bodu na první místo. Týnec získal 27 bodů při skóre 41:18. Tým má nejlepší obranu soutěže a je také první v tabulce domacích utkání. Z touto bilancí bude Týnec určitě pomýšlet na vítězství v soutěži. Nejlepší střelec týmu je Lukáš Kulich s 8 brankami a i když je ročník teprve 96 tak dělá kapitána mužstva. Za ním je Adam Darebný, který vstřelil branek 7. Veškeré góly si mezi sebou střelci spravedlivě rozdělují. Za duem Kulich – Darebný jsou kolegové s pěti brankami a tři ze  čtyřmi góly. Nejtrestanějším mužem týneckého fotbalu je Jakub Kolfiřt, který ikasoval 5 ŽK a 1 ČK.  Týnec v roce 2008 založil „B“ tým a nasledující sezónu oba mančafty postoupily. „A“ do OP a „B“ do III. třídy. To oba týmy vydržely až do roku 2014 ,kdy skončili na 13. respektive na 14. místě a poroučely se ze svých soutěží. Poslední zápas sme s Týncem sehráli 8.6. 2014 a prohráli jsme 3:1 na horké půdě týneckých fotbalistů. Poslední branku týnci vstřelil Škopek.

 

Sokol Zásmuky

Tým Zásmuk hraje III. třídu sk. B. Po podzimní části se pohybují na 7. místě se ziskem 20bodů při skóre 39:22. Elitní střelec se letos v týmu zatím hledá, porci branek si mezi sebou borci zatím spravedlivě rozdělují. Nejlepší střelec se 7. brankami je Marek Vondráček. O gól méně zaznamenal Filip Jonáš, který přidal dvě žk a 1čk. V závěsu za ním je Borovička. Loni se Zásmuky umístili na 10. místě. Ještě v sezóně 2011 – 2012 se Klub vyhříval v 1.A třídě a B-tým v OP. V roce 2014 přišel pád z 1.A třídy do OP. III. třídu hrají Zásmuky od roku 2017 a ve stejném roce se zrušil i B tým.

 

TJ Liblice

Poslední přípravné utkaní odehrajeme s týmem Liblice, který působí v 1.B třídě sk. C. Liblice okukují zatím 13. pozici se skóre 19:29. Loni se celek umístil na 10. místě. B-tým Který loni skončil osmý hraje 3.třídu. Nejlepší střelec týmu je Pavel Sochor s 8 góly z jenom devíti utkání. Kupodivu Pavel zaznamenal 0 karet. Zbytku týmu to zatím drhne a další v pořadí jsou „pouze“ dvougólový. Na dva góly dosáhly například Petr Pačes nebo střelec posledních let Jan Hrstka který přidal 6 ŽK. Mančaft hraje krajskou soutěž od roku 2013. Předešlou sezónu zakončil na druhém místě OP a tím si vybojoval právě postup.

Napsat komentář