Rok 2018 v Libodřicích

V tomto článku bych se chtěl zmínit nejen o podzimní části ale i o konci minulé sezony a záchrany v OP. Přidám ještě pár statistik pro zajímavost abychom to měli pěkně pohromadě.

Konec sezóny 2017-2018
Loňskou sezónu jsme zakončili na 8. místě s divokým skórem 54:68 a počtem 36 bodů. Celá sezóna probíhala jak na houpačce a lepší zápasy střídali zase ty horší. Nejhorší výsledky jsme zaznamenali s jasně sestupujícíma Červenými Pečkami a zase naopak nejlepší s týmy Krakovan nebo Jevan, které postoupily do vyšší soutěže. Celou sezónu jsme se potýkali se starostmi záchrany a vůbec chodu klubu jako takového. Za záchranou nás táhli hlavně naše útočná esa Sova, Pánek a Košík. Sova vstřelil 13 branek, stejně jako mladý Pánek. O branku méně zaznamenal Košík.

Vše se odehrávalo pod taktovkou lodivoda Zelinky. Čekali nás poslední tři utkání a my museli nutně zvítězit, zvláště v domácím dvojutkání s Kouřimí a Radimí. Poslední kolo jsme jeli totiž do Jevan a nikdo z nás nepočítal v bodový zisk. Trenér Zelinka přišel před zápasem s Kouřimí a řekla nám, že nemáme co ztratit a tak se vrhneme do útoku. Naordinoval rozestavení 3-4-3 a nám to začalo jít. Oba domácí zápasy jsme vyhráli 4:2 a do Jevan jsme naprosto v klidu. Věděli jsme, že jsme zachráněný. Zápas skončil našim vítězstvím 9:5 (nejvíce gólů v zápase za celou sezonu) a my jsme mohli slavit dvojnásobně.

Mezi zlobivce sezóny patřili hlavně Sova s Baškem. Sova měl bilanci 9 žlutých karet a 2 karty červené a Baško 8-1.

Nové Libodřice
    Do nové sezóny jsme startovali se staronovým koučem Lacem. Po jeho boku mu asistoval a nás kondičně připravoval Ondra Beran. Novými hráči se stali Beníšek a Matějka, který s námi ale loňskou část už odtrénoval. Podzimní část začala rozpačitě. Z prvních 4. kol jsme měli na kontě pouze 4 body. Ale od 5. kola jsme posbírali 23 bodů a už neprohráli (série 9. neproher je nejdelší v soutěži – společně s Býchory). Podzimní část jsme zakončili na 4. místě, což je náš nejlepší výsledek v OP.Se ztrátou pouhých dvou bodů na třetí Velim B, určitě zabojujeme o bednu.

Patřili jsme k nejlepším v úspěšnosti penalt, kdy jsme dokázali soupeře 5x porazit a pouze jednou selhat s Jestřábí Lhotou (jediné vítezství na penalty JL). Jak Doma tak venku jsme uhráli shodně 13 bodů (doma pouze 6 inkasovaných branek).

V tabulce 1. poločasů jsme na 9. místě ale v tabulce druhých poločasů jsme na místě třetím a patříme k nejlepším (v druhých poločasech jsme inkasovali pouze 5x). Naše nejlepší série byla od 8.-11. kola – 4 zápasy, 12bodů, skóre 24:6.

TOP 3 střelci – Hrstka 9x, Pánek7x, Košík 6x
TOP 3 minuty – Škopek, Baško, Skočdopole – 1187 minut (plný počet)
TOP Trestanci – 7x žlutou kartu dostali Dittrich a Hrstka, ČK v této části dostali Pohanka a Košík.

Napsat komentář