První trénink!

Po dlouhé zimní pauze jsme se znovu společně sešli. Po individualních přípravách nás čekal první společný trénink, na kterém jsme si řekli co nás čeká a nemine. Rozdělení tréninků,cíle, přatelská utkání a pod.

Poprvé jsme se sešli o nás v libodřickém Háji, kde trénink probíhal. Ten obsahoval fártlekové běhy kde se střídali intenzivnější úseky různé délky v maximálním tempu s úseky ve středních intenzitách na kilometrové trati. Běh byl doplňen i intervalovými okruhy o délce 500m, výběhy do kopců s různým sklonem a výklusem zpět na hřiště. Jaké nás čekají přípravném utkání jste se mohli dočíst už dříve a tak jen pro připomenutí Přípravná utkání. Na cílech jsme se všichni jednoznačně shodli. Pokračovat v trendech které jsme si nastavily a skončit na „bedně“. Déle jsme si připomenuli jak důležité bude hrát jako mančaft a na hřišti se chovat jako lidé a ne jako zvěř. Všemu je nastavená i zimní příprava kdy budem trénovat třikrát týdně a střídat různé typy cvičení a běhu.
Co se zimní přestávky týká, tak jsme ji trávil každý jinak. Velká část našeho mančaftu mají v zimní pauze futsalové povinnosti. Loni tým postoupil do vyšší soutěže a vede si zatím náramně Futsal Libo. Pár z nás chodí hrát hokejovou VHL v Poděbradech. Na Konci sezóny jsme dostali od trenéru ještě individuální plány, abychom nepřišli úplně na nule.