PU: Generálka s Liblicí

Generálka před prvním soutěžním utkání  jsme sehráli na domácí půdě s týmem I.B třídy Liblicí.

První poločas jsme hráli aktivní fotbal a byli jsme více než rovnocenným soupeřem. Hrála nám hlavně pravá strana a hostující útoky jsme spolehlivě bránili. Když náhodou se dostal soupeř do šance, vychytal je Skočdopole. Jedinou branku prvního poločasu obstaral Beníšek kdy si našel  v pokutovém území míč a holením chráničem nás poslal do vedení – 1:0. Do konce prvního poločasu se nic důležitého nestalo, jen to, že hostující Hrstka naložil dvou našim hráčům a my jsme si tupě nechali vše líbit.

Druhý poločas byl už z jiného soudku. Dalo by se říct, že jsme se porazili sami. Hráli jsme absolutně netakticky a hlavně nepřesně. Z obrany nechodily dobré balóny. Záloha nerozehrávala spolehlivě a útok nepodržel míč, když bylo potřeba. Proto jsme také postupně inkasovali 5 branek a výsledek 5:1 vypadá až hrozivě. Soupeř co měl, to proměnil. Byla to lekce z produktivity, když my nedokázali soupeřovi dát jediný gól v druhém dějství. Soupeř trestal hlavně protiútoky. Naše fyzička tím rychle odešla a od 70. minuty jsme byli už jen „sparring“ partner. Citelně chyběl také kapitán Sova, bez kterého neumíme zatím hrát. Spíše nevíme co dělat když jsme v úzkých.

Sestava: Skočdopole – Škopek, Baško, Dittrich (Šafránek F.), Němec – Hovorka, Beníšek, Pánek, Pohanka – Košík, Hrstka

Napsat komentář