Preview: SK Český Brod „C“

Až s druhou rezervou Českého Brodu se utkáme v prvním mistrovském utkání. Na domácí půdě přivítáme Českobrodské „céčko“. Soupeř, který je velice nevyzpytatelný a nečitelný.

Se soupeřem jsme dosud odehráli pouhé jedno utkání a to tak, že jsme jej porazili 2:1 po penaltovém rozstřelu. O jedinou naší branku se postaral Košík kdy srovnával manko z první půle. Na hřišti v Kunicích, kde zápas odehrával, jsme byli lepší než soupeř. Dokládala to i slova trenéra Lance:  „Nevěděli jsme moc, co nás čeká, ale byli jsme celý zápas lepší. Dostali jsme hloupý gól a plno šancí jsme neproměnili. Víc než vyrovnání jsme nezvládli. Podali jsme vynikající výkon. Před zápasem bych dva body bral, teď vidím, že je to pro nás ztráta. I když dva body z venku beru…“

Český Brod je v okresu nováčkem. Postoupil po podařené sezóně ve třetí třídě, kdy posbíral 64 bodů a  jen třikrát vyšel naprázdno. To neplatí však pro tuto sezónu. Soupeř má úplně jiné starosti a krčí se na předposledním místě se ziskem osmi bodů, kdy dokázal porazit pouze Tuchoraz a Žíželice. Nejlepší střelec českobrodských je Petr Pazderec s 5 ti góly.

Napsat komentář