Preview: TJ Tři Dvory

V druhém, po sobě jdoucím, domácím zápase přivítáme opět silného soupeře. V 17. kole se u nás představí TJ Tři Dvory. Tým, který prozatím vede tabulku OP a který má ve svém týmu několik velmi zkušených borců, kteří mají mnoho zkušeností s vyššími soutěžemi.

Tým Třech Dvor se od začátku soutěže vyhřívá na čele tabulky. Jenže po tom co na podzim byl mančaft suveréní, na jaře už to tak neklape. Býchory během tří kol stáhli čtyřbodový náskok a mojí stejně bodů jako právě tým Třech Dvor. Přesto mají stále nejlepší útok soutěže, který vstřelil už 76 branek. O veškeré branky se postaralo 14 střelců a nejlepší ze všech je Fanda Suchánek s 18 góly. Následují ho Slezák s jedenácti góly a Lukáš Kalivoda, který má branek devět. Mezi nejtrestanější hráče týmu patří Jan Rak a Vlasta Novák se 6 a 4 ŽK. Tým ještě nedostal žádnou kartu červenou. Útok super to už nám je známé, zato obrana pokulhává. S 28 inkasovanými brankami se Tři Dvory řadí na 6. pozici. Přesto mezi opory týmu patří gólman Jiří Černý, ktrému je už 54 let a zároveň je i nejvytíženějším hráčem s 1457 minutami.

Pro nás byl tým Třech Dvor oblíbeným soupeřem ,kdy jsme je v sezóně 2012/2013 dvakrát porazili v zápasech 2:0 a 7:0. To byl ale úplně jiný tým. Naše poslední utkání vyhrál soupeř poměrem 2:0, ikdyž si troufnu říct, že jsme byli v zápase lepším týmem a ztroskotali jsme na neproměněných šancích.

Tři Dvory vždy patřily do okresního přeboru, kde působyli až do roku 2011. V tomto roce poprvé spadli do třetí třídy. O rok později vzali postup ze třetího místa 3. třídy a neudělali dobře. Ihned spadli z posledního místa OP a od roku 2013 hráli jen 3. třídu. Po injekci od Polep ,tým v roce 2018 suverénně vyhrál třetí třídu bez jediné ztráty bodu a skóre – 151:20. Tři Dvory si založily dokonce i „C“ rezervu, takže mají mančafty v OP, III, třídě a i v IV, třídě.

Přijďte nás podpořit v co největším počtu!!

 

Napsat komentář