MU: FK Libodřice „A“ – TJ Tři Dvory „A“

V 17. kole OP jsme přivítali vedoucí tým soutěže Tři Dvory. Tři Dvory potvrdily roli lídra a odvážejí si všechny tři body.

Do zápasu vstoupily lépe hosté a získali si územní převahu. Žádnou vyloženou příležitost si ale nevytvořily. Naopak jsme to byli kdo mohl vstřelit branku ale Košík neměl seštelované mířidla. O první branku se postarali ale hosté. Z jedné ze standardních situací, kterých bylo jako máku, se odrazil balón ke volnému Mullerovi a ten ranou z poza vápna překvapil všechny – 1:0. Bylo to evidentně naše chyba když jsme nechali prostor před vápnem úplně volný. Ihned po rozehrávce jsme se dostali do kombinace a ze secvičené akce Pánek srovnal – 1:1. Skvostná chvilka. Škoda jen že takových akcí nebylo více. Do poločasu se nic víc neudálo a stav se neměnil.

Druhý poločas začal podobně jako ten první. Hosté hráli na balónu a my se jen těžko dostávali do šancí. Buď naši nepřesností a nebo náš důraz neocenil sudí Zuskin. V 58. minutě jsme znovu prohrávali o jednu branku. Skočdopolemu vypadl míč z rukavic a dotírající Suchánek vybojoval rohový kop ( který nebyl, spíše faul na brankáře). Rohový kop hosté zahráli na krátko, Slezák se obtočil kolem Beníška, přihrál před branku a Stempák už to měl jednoduché – 2:1. “ Tato situace je pro mě nepochopitelná. Nejprve to, že necháme dotírat na svého gólmana a poté si necháme dát hloupý gól když se hráč otočí ve vápně s míčem a dává na dva úplně volné spoluhráče. Takových to chyb se nemůžeme dopouštět.“

Poté přišla minuta šedesátá pátá a trest v podobě druhé žluté karty pro F. Šafránka. Od té doby jsme výrazně tahali za ten kratší konec provazu. To vše ztvrdil v 80. minutě Javorek, který utekl všem a bez problémů uklidil míč podél Skočdopoleho. Bohužel jsme prohráli obě utkání na domácí půdě a ještě více smutné je to, že nás přišlo povzbuzovat přes 180 diváků. Doufám, že se jim odvděčíme v příštích zápasech a dál budeme bojovat o TOP 3.

Lanc: “ Stejně jako minulý týden, jsme neodehráli špatné utkání. Tři Dvory se mi ale zdáli trochu fotbalovější o proti Býchorům. Jednoznačný rozdíl byl v proměňování šancí. Soupeř z minima vytěžil maximum a my jsme dokázali dát branku pouze jednu.“

Sestava: Skočdopole – Škopek, Baško, F. Šafránek, Němec – Hovorka( 86. Dittrich), Beníšek, Pánek, Pohanka – Košík, Sova

Další utkání odehrajeme v Nučicíh a půjde opět o boj s čelem tabulky. Přijďte nás podpořit opět ve velkém počtu.!!!!

 

Napsat komentář