MU: FK Libodřice „B“ – Sparta Lošany

„B“ Mužstvo přivítalo v derby Spartu Lošany. Šlo o třaskavý souboj mezi dlouhověkými rivaly.

Než se oba týmy stačily vzpamatovat, že jsou na hřišti přišla 8. minuta a gól z penaltového puntíku z kopačky Beneše. Od té doby ale začínalo být na hřišti jen jedno mužstvo. Domácí soupeře začali postupně přehrávat a hosté měli jen minimum příležitostí k ohrožení branky. A byli to právě domácí kdo vstřelil branku. Ve 33. minutě přišla hezká akce Libodřic a Medlen uklízel téměř do prázdné branky. Do poločasu se událo už jen střídání Hanzálka a to bylo vše.

V druhé půli bylo na hřišti už čistě jen jedno mužstvo. Domácí soupeře přehrávali a vytvářeli si šance na vztřelení branky.  Soupeř se spíše staral kam nakopnout nebo spíše zakopnout balóny. v 64. minutě dal branku Hájek skoro z nulového úhlu po centru navrátilce po zranění Matějky. Na konečném výsledku se podílel znovu Hájek ,který našel přihrávkou ve vápně Zelinku a legenda Libodřického fotbalu se nemýlila. Zelinka si udělal tělem prostor a uklízel podél gólmana na hranici pokutového kopu. Konečný výsledek už nikdo nezměnil a tak „B“ mužstvo zaslouženě vyhrálo 3:1.

Kruliš Milan :Po první půli, která bylo vyrovnanější, jsme tu druhou převzali taktovku a soupeře přehráli. Děkuju srdcařům Pohankovi a Hovorkovi, že sami od sebe chtěj za „B“ tým hrát.

Sestava: Kolář – Mlázovský ( 65. Adámek J.), Lanc, Pěkný, Hanzálek(43. Hovorka) – Pohanka( 46. Matějka), Noll, Kruliš, Medlen (67. Zelinka) – Hájek, Adámek Radek

Příští zápas odehjraje „béčko“ s týmem Sokol Cerhenice „B“ v neděli 21.4.2019 od 17:00. Sudí pro toto utkání bude Petr Benák.

Přijďte nás podpořit!!

Napsat komentář