Preview: Tj Nučice „A“

V dalším kole OP, už v osmnáctém, se pojedeme porvat o body do Nučic. Na horké Nučické půdě půjde o velmi bojovný zápas. Bude se hrát tentokrát v neděli od 17:00.

Nučice jsou velmi nebezpečný a nepříjemný soupeř a zvláště na jejich hřišti. Na domácí půdě prohráli pouze jednou a dostali jen 4 branky. V tuto chvíli mají nejpevnější domácí obranu v celé soutěži. Venku to tak slavné není a získali „pouze“ deset bodů a o to víc se soustředí na domácí utkání. Naše venkovní bilance není vůbec špatná. Ze šestnácti body při skóre 19:11 bychom mohli Nučickou tvrz potrápit. Už jen proto, že naše poslední utkaní skončilo remízou 1:1 a naší výhrou na penalty 4:3. Celková bilance je ovšem pro nás nepříznivá. Odehráli jsme 11 zápasů z toho jen dvakrát vyhráli. Dva zápasy skončili vítězstvím na penalty, dvakrát utkaní skončili smírně ( když se penalty ještě nekopali ) a 5x vyhráli Nučice. To vše se skórem 29:22 pro Nučické borce.

Zajímavostí je, že Nučice jsou nejlepším týme OP v historické tabulce. OP hráli pravidelně do roku 2006, kdy na rok sestoupily do III. třídy. Následující rok hned postoupily zpět. V roce 2010 se opět poroučeli do III. třídy, kde strávily dvě sezóny. V sezóně 2012-13 se stali mistry „trojky“ a od té doby hrají OP až do teď.

Mezi nejlepší střelce patří jednoznačně i nejlepší střelec okresu Filip Kubalík. Kubalík nastřílel už 19 branek a v týmu je o parník první. Druhý Marek Šulc má branek totiž „jen“ devět. Nejtrestanějším hráčem Nučic je hráč Kočí se 7 ŽK. Následuje ho Nevšímal se 6 ŽK a i v této statistice je uvedeno jméno Marka Šulce. Ten sice obdržel jen 3 ŽK, ale i jednu kartu červenou. Mezi nejvytíženější hráče patří stálice mezi třemi tyčemi Tomáš Krutský a 5 minut méně má opět Marek Šulc, vynikající střelec ze střední vzdálenosti, který dal branku i v podzimním střetnutí na našem hřišti.

Utkání bude řídit rozhodčí Luboš Pluhař.

Zápas se bohužel kryje s „B“ mužstvem a tak prosím o podporu obou mančaftů!!!

Neděle 21.4.2019 od 17:00, přijďte nás podpořit!!

Napsat komentář