MU: TJ Nučice – FK Libodřice „A“

K zápasu 18. kola jsme odjeli na horkou půdu do Nučic. Zápas snesl měřítko zhruba IV. třídy a pro oko diváka byl jistě nekoukatelný.

Před začátkem utkání jsme měli jasný cíl a to tři body. Jenže hra tomu úplně nedopovídala. Od první minuty pouze nakopávané míče a ze zápasu se stávala „holomajzna“. Za zmínku z naší strany stála pouze šance, kterou vytvořil Sova pro Košíka, ten ale na míč nedosáhl. Poté převzali otěže domácí. Žádná vyložená gólovka z toho však nebyla, protože domácí byli nepřesní. Dále jsme byli svědky dvou dalekonosných pokusů. Nejprve Šulc prověřil Skočdopoleho z trestného kopu a na druhé straně po rohovém kopu vyzkoušel svůj dynamit Baško, ale ani on neuspěl. v 31. minutě však přišla penaltová situace. Míč, který směřoval do šestnáctky napálil Kubalík a trefil ruku Škopka. Skočdopole vystihl sice směr, ale Šulc se nemýlil – 1:0. Uběhlo sotva deset minut a nastala druhá penaltová situace. Miňovský se prodral do vápna a Němcovi nezbývalo nic jiného než ho faulovat. Byl to ale spíše nešikovný zákrok. K puntíku se postavil opět Šulc a opět se nemýlil. Míč dal na prostředek a ač si Skočdopole sáhl nohama tak na vyražení to nestačilo – 2:0. Ve zbývajících minutách prvního dějství se už nic neudálo a šlo se do kabin.

„Myslím, že poprvé co hrajme pod duem Lanc – Beran, jsem viděl velkou nespokojenost. Jak v kabině tak hlavně od trenérů, což mě v celku mrzí. Dostali jsme jasné pokyny a zkusíme se zápasem něco udělat.“

Druhé dějství, ale velké změny nepřineslo, alespoň teda na naší straně. Záložní řada soupeře začala být malinko fotbalovější a nepatrně nás v této části hřiště přehrávala. postupně ale bylo znát, že chceme vstřelit branku a pokusit se o body. Povedlo se to Sovovi v 72. minutě. Pohrál si s obranou soupeře uvnitř pokutového území a gólmanovi nedal šanci – 2:1. Jenže u nás platí obě pravidla. Jak nedáš – dostaneš tak i dáš – dostaneš. Po pouhých třech minutách jsme inkasovali. Rohový kop podběhl Skočdopole a na zdaní tyči uklízel hráč, který neměl těžkou práci, jelikož byl sám. Kombinace vázla a my měli štěstí, že Kubalík netrefil prázdnou branku. Sám to okomentoval : „Na tomhle drňáku to prostě nejde trefit, ale až to někomu dobře skočí bude z toho gól roku“. Hřisťe bylo opravdu špatné, ale pro oba mančafty stejné. V 90. minutě snížil hlavou Škopek, ale to bylo z naší strany vše  – 3:2. Bohužel jsme si neodvezli ani bod a soupeř nám opět odskočil.

Sestava: Skočdopole – Škopek, Baško, Šafránek F., Němec – Košík, Beníšek, Hovorka, Pohanka – Pánek, Sova

Příští utkání nás čeká na domácím hřišti v sobotu 27.4.2019 od 17:00 proti týmu z Tuklat.

Prosím opět o co největší podporu!

 

Napsat komentář