MU: Sokol Cerhenice „B“ – FK Libodřice „B“

„B“ mužstvo zavítalo na krásný pažit do Cerhenic. Jelikož se hrál zápas souběžně s „A“ mužstvem tak nebyla taková podpora od hráčů právě z áčka.

Začátek utkání nabídl vyrovnanou partii. První šanci si vytvořily domácí po rohovém kopu, kdy hráč domácích zakončoval z bezprostřední blízkosti, ale ztroskotal na brankaři. Z důvodů nepřítomnosti Koláře a toho, že Skočdopole pochopitelně odjel na zápas do Nučic si do branky stoupl Venca Dittrich. Do dobré příležitosti se dostal Hájek a z úhlu minul. Zbytek prvního dějství se odehrával víceméně ve středu hřiště, kdy si obě mužstva vytvořily maximálně 3-4 střely ze střední vzdálenosti, ale vždy ztroskotali na obou golmanech.

Druhý poločas začal tlakem domácích, ze kterého si vytvořily několik šancí. Branku se jim ovšem vstřelit nepovedlo. Ta přišla až v 70. minutě. Ne z vytvořené příležitosti ale z chyby obrany hostů. Hosté začali ohrožovat branku domácích právě až po této smolné situaci. Postupně se dostávali do šancí jmenovitě Hrstka, Adámek, Kruliš, Medlen, ale branku vstřelit nedokázali. Nejblíže ke vstřelení branku nebo spíše nejkrásnější situaci předvedl Medlen, který prošel přes celé hřiště ale zakončil nepřesně. Za zmíňku i stojí střela z poloviny hřiště stopera Pěkného, který nastřelil břevno.

Ještě přece jen jedna situace z první poloviny. Mladý útočník domácích se řítil sám na stopera a Libodřickou legendu Zelinku. Ten nezpanikařil a míč pomocí patičky poslal hráče domácích na „párek“.

Milan Kruliš: Dlouho jsme drželi výsledek 0:0 ale body nás stalo opět zaváhání v obraně. Chtěl bych vyzdvyhnout výkon našeho brankáře, který nás podržel a chytil několik soupeřových šancí. Ty jsme si vytvořily i my ale koncovka byla marná.“

Sestava: Dittrich – Mlázovský, Pěkný, Zelinka(46. Hrstka), Medlen – Matějka( 67. Adámek J.), Kruliš, Noll, Adámek R. – Baško(27. Zelený), Hájek

Příští utkání se odehraje neděli 28. 4. 2019 od 17:00 proti Podlipanu Kšely.

Napsat komentář