Preview: Čechie Tuklaty

Je před námi 19. kolo a na naše hřiště přijedou borci z Tuklat. Soupeř se na jaře zvedá a bude jistě nepříjemný.

Tukatům patří prozatím 12. příčka v celkové tabulce s celkovým ziskem 19 bodů. Tuklaty mají třetí nejhorší útok a stejně tak obranu. Ukazuje tomu i fakt , že nejlepší střelec má vstřelené pouhé tři branky. Respektive dva nejlepší střelci – Nešpor a Hagalaš. Na jaře se ovšem soupeř zvedá. Získali už 8 bodů při skóre 10:10 což je skoro polovina celkových bodů. Oproti nám jsou na tom v jarní části zatím lépe. My jsme získali pouze bodů 6 a skóre 9:10. Co se karet týká tak statistice vévodí Daniel Bílý s devíti ŽK druhý Werbynský má 4 ŽK a jednu kartu červenou. Mezi opory týmu patří jednoznačně gólman Pazdera, který je i nejvytíženějším hráčem OP s 1673 minutami.

Tuklaty nebyli zrovna častým účastníkem OP. V soutěži se pohybovali v roce 91-94, poté nakoukli ještě v sezóně 99-00. To bylo až do do roku 2017 vše. Tuklaty se loni udrželi a letos bojují opět o záchranu. Proto i bilance s námi je velmi chudá. Doposud jsme odehráli pouze tři utkání. Dvě skončili naším vítězstvím a jednou vyhráli Tuklaty. Bohužel to bylo jediné utkání na naší půdě a to vysoko 1:4 z našeho pohledu. Podzimní utkání na hřišti soupeře skončilo 3:0 v náš prospěch.

Utkání bude řídit Aleš Humpolák.

Napsat komentář