MU: Velké Chvalovice – FK Libodřice „B“

Ve stejný den a čas jako áčko, které měřilo síly z Býchory, zamířilo „B“ mužstvo do Velkých Chvalovic. Ze třetím celkem soutěže sahalo po bodech až do konce utkání, bohužel v závěru o body přišlo.

Už před samotným utkáním hráči věděli, že půjde spíše o bojovné utkání, než o fotbalové gala odpoledne. Terén byl špatný a velmi, velmi tvrdý. Někteří hráči ho přirovnávali spíše k betonu. Hned po první minutě se vše vyplnilo. Dlouhé nakopávané míče létali ze strany na stranu a fotbal šel stranou.  První vážnější šance přišla po průnikové přihrávce Kruliše, který našel Hájka. Ten bohužel šanci neproměnil.  V šesté minutě se však Vojta už nemýlil. Po souhře Kruliš – Medlen právě druhý jmenovaný poslal do šance Vojtu Hájka a ten skóroval  – 1:0. Poté převzali iniciativu domácí ale veškeré pokusy ztroskotaly na Skočdopolem, který chytal fantasticky. Do konce poločasu se bojovalo hlavně o střed hřiště, ze kterého si domácí vytvořily příležitosti. Ani jedna však brankou neskončila, právě díky gólmanovi Skočdopolemu.

Druhý poločas začal opět v režiji domácích a už ve 49. minutě bylo vyrovnáno. Po individuální akci přes dva nebo tři bránící hráče, byl míč předložen před branku a střelec procedil míč do sítě mezi rukama gólmana – 1:1. Od té doby se velmi bojovalo a každý s týmu chtěl strnout vítězství na svou stranu. To se povedlo domácím. V 90. minutě se zahrával rohový kop, který byl velmi nešťastný po nedorozumění v obraně. Domácí chybu potrestali a vedli – 2:1. Bohužel rozhodčí zápas ukončil se vstřeleným gólem a béčko se už tak nepokusilo ani o jeden rychlý útok.

Milan Kruliš: „Bojovný a velmi vyrovnaný zápas rozhodlo nedorozumění v obraně. To nás bohužel stálo všechny body. „

Sestava: Skočdopole – Mlázovský, Pěkný, Dittrich, Hanzálek – Adámek Radek, Kruliš, Noll, Medlen – Hájek, Klika ( 70. Adámek Josef)

Napsat komentář