MU: FK Libodřice „A“ – TJ Sokol Býchory „A“

V utkání 16. kola jsme přivítali druhý celek okresního přeboru Sokol Býchory. Bojovný zápas rozhodla jediná branka hostů z úvodu utkání z kopačky Vyhnánka.

Od začátku utkání byl vidět boj o každý metr hřiště a bohužel to bylo na úkor fotbalovosti. Ikdyž, co si budem povídat, na hřištích OP k tomu už tak dochází. Úvod utkání jsme prospali a hosté měli mírnou převahu. Ta vyústila naší chybou. Škopek nenašel Sovu průnikovou přihrávkou a míč vypíchl hostující obránce. Následně už to byla jasná situace. Nákop na Vyhnánka a ten se dostal až k pokutovému území. Opřel se do balónu a míč zapadl za záda Koláře. Od té doby si hosté vytvořili dvě nebo tři situace k ohrožení brány a to bylo do konce zápasu vše z jejich strany.

Za to u nás to byl přehled zahozených přiležitostí. Ať šlo o finalní nebo předfinální fázi. Ani ze standartních situací se nám nepovedlo pořádně ohrozit Herese. Jen Baško, který pohotvě zakončoval po rohovém signálu a nebo Sova, který si naskočil na centr Hrstky a uklízel míč hlavou k tyči. Bohužel obě situace byly lapeny gólmanem. Na konci utkání jsme si vytvořily solidní tlak a soupeř se bránil zuby nehty. I když rozhodčí Křivka nastavil 5 minut, my sjem gól dát nedokázali a tak po 12 utkáních končí naše neporazitelnost.

Sestava: Kolář – Škopek, Baško, Šafránek F., Němec – Košík, Pánek, Beníšek, Pohanka – Sova, Hrstka (70. Hovorka)

Příští zápas odehrajeme na domací půdě kde přivítame Tři Dvory. Půjde opět o vyhrocené utkání. Neváhejte a přjďte nás podpořit!!

Fotogalerie ze zápasu od Šuldys:  FK Libodřice – TJ Sokol Býchory

 

Napsat komentář