Preview: Sokol Býchory „A“

V 16. kole se na našem hřišti představí tým z Býchor. Půjde jednoznačně o šlágr kola, kdy se utká druhý se třetím. Pro nás je to velká zkouška zda máme na to držet krok se špičkou.

Býchory minulé kolo porazily vedoucí Tři Dvory 4:3 a řekli si tak o to, že jsou papírově nejsilnější tým OP. Jedenáct zápasů už nenašli přemožitele a spolu snámi drží 11 zápasovou sérii neporazitelnosti. Doposud jsme se s Býchory utkali 5x. Bilance jasně hovoří pro Býchorské , 3-1-1 při skóre 17:8. Nejlepší střelec týmu je o parník Pepa Teplý, který se trefil už 11x. Druhý Jakub Vyhnánek má zásahů šest a zároveň je i nejtrestanější hráč se čtyřmi ŽK. Mančaft jěště nedostal žádnou červenou kartu.

Historicky se tým Býchor pochyboval vždy v horních patrech tabulky OP a to hned od postupu v roce 1998. V roce 2012 vhráli OP a postoupily do 1.Btřídy kde strávily 5 sezón. Loni, po návratu z krajské soutěže, se umístily na 4. místě.

Pikantí souboj to je určitě pro dva členy Býchorského týmu. Pro Libodřické fanoušky jsou jména jako Michal Škopek a hlavně Petr Pěkný dosti známímy. Michal jak jako hráč tak jako trenér v Libodřicích několikrát půspbil a „Figy“ dal za Libodřice stovky gólů.

Letos Býchory slehli pouze v Nučicích a Třech Dvorech při skóre 10:1. Náš podzimní zápas skončil výhrou Býchor 3:1, ve kterém se nechal vyloučit v 80. minutě Pohanka a nedokázali jsme už výsledek zvrátit.

Napsat komentář