MU: FK Libodřice „B“ – Tuklaty „B“

V prvním domácím utkání se utkalo béčko s týmem Tuklat „B“ a zápas se nevyvíjel vůbec dobře. Nakonec mělo ale utkání štastný konec.

Na tabuli svítila teprve dvacátá minuta ale výsledek byl už 0:3 s pohledu domácích po hrubých chybách. Ve 38. minutě se postavil k trestnému kopu Dittrich a nemýlil se, byť si gólman sáhnul. Sám střelec se vyjádřil, že střela letěla týden a bylo štěstím, že to tam spadlo.

Druhý poločas se vyvedl hlavně mladému Pánkovy, který vsítil tři branky v 71., 83. a 90. minutě a dotáhl tým k vítězství.

Milan Kruliš: “ No řeknu to asi takhle, po tragickém začátku utkání, kdy jsme dostali dva góly po našich hrubých chybách, jsme to ubojovali silou vůle. A samozřejmě famózní Pánek, který rozhodl v nastaveném čase z přímého kopu. Jinak po herní stránce jsme byli lepší, ale na gól jsme se vždy hodně nadřeli. To je asi na shrnutí vše.“

Sestava: Kolář – Adámek J. (46. Němec), Lanc, Pěkný, Dittrich (46. Hanzálek) – Adámek R. (46.Pohanka), Noll, Kruliš, Hovorka Marek – Zelený (65. Klika), Hájek( 46.Pánek ml.)

 

Napsat komentář