MU: Jestřábí Lhota „A“ – FK Libodřice „A“

Sobota, 15:00, hřiště Jestřábí Lhota, krásné počasí a my jsme si chtěli jednoznačně odvést všechny body. Tým byl na to výborně připravený, až na morálku, která v týdnu trochu kolísala.

Už na rozcvičce to vypadalo, ale úplně jinak než v týdnu na tréninku. Plná koncentrovanost, soustředění a vůle po tom vyhrát mač. od prvního hvizdu se ale bohužel nebylo na co dívat. Vše pouze nakopávané balóny a časté přerušování hry kvůli faulům a zbytečným věcem proti pravidlům. Jenže v 21. minutě se jeden ten dlouhý balón vyvedl. Baško nakopl míč, který přeletěl obranu, dopadl na kopačku Hrstky, ten našel před prázdnou brankou Košíka a ten se nemýlil. Domácí hrozily pouze ze standartek a nebo po našich zbytečných ztrátách, kterých bylo jako máku. Do konce poločasu zvládl vystřelit už jen Sova a Hrstka a víc nic.

Před začátkem poločasu jsem si řekli, že to musíme tlačit více dolů a zkusit vymyslet i něco po zemi, abychom neodpravily zálohu. To se nám úplně nedařilo jelikož povrch nebyl zvladatelný, zvláště na straně pod tribunou. Nezbývalo tedy hrát více než bojovně a urvat body tak. Jenomže přišla 56. minuta a dlouhý centr do vápna protečoval za záda brankáře Koláře Záhora a bylo srovnáno. Nebylo to úplně super rozebrané od nás na vápně. To nám vlilo tu správnou krev do žil a makali jsme jeden za druhého. Snažily jsme se bojovat každý míč  a nic nevypustit. Odměnou za to bylo vedení 2:1. V 83. minutě Škopek vhodil dlouhý aut a nejlépe se zorientoval Sova, ten si převzal míč v šestnáctce a napálil ho o tyč do sítě. Samozřejmě se běžel radovat s fanoušky domácích jak je jeho zvykem. Do konce zápasu jsme odkopali všechny balóny a zaslouže si odvezli tři body. Na závěr bych chtěl poděkovat fanouškům Libodřic, kteří dorazli v hojném počtu a a i jejich zásluhou jsme vybojovali vítězství.

Sestava: Kolář – Škopek, Baško, Šafránek, Němec – Košík (85. Hovorka ), Beníšek( 89.Hájek), Pánek, Pohanka – Sova, Hrstka ( 91. Dittrich)

Do zápasu nezasáhli dlouho zraněný Matějka a Skočdopole, který doléčuje zranění kolena.

Lukáš Lanc: Od začátku jsme měli plán, který se nedařilo plnit, protože hřiště bylo příliš špatné. Utkání bylo velmi bojovné na obě strany. Chválím bojovnost našeho mužstva a to že jsme vydrželi až do konce. Předvedli jsme týmový výkon, kterého si cením.

Během 14 dnů přivítáme v Libodřicích první a druhý celek soutěže – Tři Dvory a Býchory.

Obě utkání se odehrají od 16:30. Příjdtě nás podpořit v co největším počtu!!!

Napsat komentář