Rozhovor: Muž 14. kola OP „major“ Filip Šafránek

Kluk, který začal hrát v Libodřicích až v dorosteneckém věku. Od té doby věrný Libodřák. Během působení u nás strávil jen půl rok na hosotvání v Plaňanech. Služebně nejstarší hráč našeho týmu. Nejen o zápase s Českým Brodem se dočtete v našem rozhovoru.

Ahoj Filipe, jak hodnotíš první mistrák? Bylo to těžké utkání?

Ahoj, s prvním zápasem jsem spokojen pouze s výhrou neboli bodovým ziskem. S takovýmto soupeřem, bychom měli hrát daleko lépe. Těžké jsme si to udělali, bohužel,  pouze my sami.

Co čekáš od zápasu s Jestřábkou a od zbytku sezóny?

Zápas s Jestřábí Lhotou bude určitě daleko těžší, už jen proto, že mají z loňské sezóny zkušenosti s vyšší soutěží. Pro zbytek sezóny očekávám nebo si spíše přeji naši zlepšenou hru. A co se umístění týka, tak určitě třetí pozici.

Myslíš, že máme dostatečné množství hráčů po zbytek sezóny?

No, zdvojené posty zrovna nemáme, ale s počtem hráčů je v podstatě problém každý rok, takže už to ani nevnímám. V Libodřicích máme naštěstí i „B“ tým a z toho nám vždy rád někdo přijde vypomoci. V nedávné době se to týkalo i mě samotného.

Kdy naposledy si zažil přípravu jako teď v zimě?

Zimní příprava byla celkem náročná a to i pro mě. Naposledy jsem tohle zažil v dorosteneckých kategoriích. Ale to bylo jěště, když jsem působil v Praze.

Kdo je podle tebe lídrem v kabině?

Myslím, že lídra úplně nemáme. Jsme tu většinou kluci, co spolu hrajem 5,6,7 a více let. Známe svoje rodiny ,kamrády a blízké okolí, takže víme co si k sobě můžeme a nemůžeme dovolit.

Je o nás dobře postaráno? Jak se ti hraje pod duem Lanc – Beran?

Na okrese se máme dobře. Obecní Úřad Libodřice nám pomáhá a lidi co dělají fotbal to baví. Fanoušci z Libodřic a okolních vesnic chodí na zápasy, kde nás podporují a fandí. I na venkovní zápasy v dostatečném počtu. S Lukášem se známe strašně dlouho, ten mě už snad ani ničím nepřekvapí. A Ondra? Ten minimálně mě vrátil takovou tu chuť do fotbalu a baví mě díky tomu každý trénink.

A poslední otázka na odlehčení. Kdo je od nás nejlepší a nejkrásnější? 😀

(smích) Copak u nás je to už dlouhou dobu jasné, ale myslím, že i vcelém okresním přeboru jsem to já. Ještě bych chtěl poděkovat všem, co mi poslali hlas v sestavě kola na fotbalunas.cz, kdo mě zvolil a těším se příští týden na další rozhovor. 😀

Děkuji moc za super rozhovor a přeji hodně zdraví a úspěchů!

I já děkuji , ahoj!