Preview: Jestřábí Lhota „A“

Čeká nás další utkání okresního přeboru. V 15. kole se představíme na hřišti Jestřábí Lhoty. Pro nás velmi nepříjemného soupeře s nepříznivou bilancí.

 

Po výhře v minulém kole nad Českým Brodem nás čeká tentokrát těžší oříšek.  Jestřábí Lhota je pro nás historicky špatný soupeř  s bilancí 2-2-9 při skóre 9:25 z našeho pohledu. Naposledy jsme Jestřábku porazily 27.9.2014 3:0 na domácí půdě. Ještě jednou se nám to podařilo o rok dříve na soupeřově hřišti a to poměrem 1:0. Poslední zápas skončil remízou 1:1 a na penalty jsme prohráli. Byla to naše jediná prohra na penalty, soupeřovo naopak jediné vítězství.

Lhoťáci byli také pravidelným účastníkem krajských soutěží než začali střídat 1.B třídu s OP. V roce 1999 se objevily v OP. V roce 2003 postoupily do 1.B třídy kde strávily pouhé tři roky. Následující ročník se nevydařil ani v OP a měli pouze dva body od sestupu. Do „BÉ“ třídy se podívaly ještě v sezoně 17-18 kde skončily na 12. místě a putovaly zpět.

Mezi nejlepší hráče patří jednoznačně Klička. Nejvíce odehraných minut, dva góly a na pozici stopera pouze dvě ŽK. Míra má také spojenou milost s Libodřicemi kde pár let odkopal.

Jestřábka se nachází na 7. místě s 21. body a skóre 23:23. Doma získaly 12 bodů ze sedmi zápasů při skóre 12:7 a ani jednou ze tří pokusů nedokázali soupeře udolat na penalty, venku 9 bodů a skóre 11:16. Mezi nejlepší střelce patří Šindelář, Martínek a Mikeš s čtyřmi góly. Jestřábka patří i mezi nejslušnější mužstva. Jen 5 hráčů má po dvou žlutých kartách a jen Týma má bilanci 1 ČK, 1 ŽK.

Napsat komentář