MU: TJ Polepy – FK Libodřice „B“ (3:2p)

Po zimní přestávce se na zelené trávníky vrátilo i „B“ mužstvo. Bez přípravných duelů si to hned rozdali, teď už s vedoucím týmem tabulky, TJ Polepy.

Béčko nevstoupilo do utkání příliš slavně a ve 14. minutě z kopačky Samuela Dottera prohrávalo 1:0. Ani do konce poločasu se to, hlavně výsledkově, nezlepšilo. Ve 42. minutě se trefil Ondřej Salva a do kabiny se šlo za stavu 2:0. Ve druhém poločase už to byla jiná písníčka. Libodřice začali bojovat a hlavně oživením Milanem Pánkem ml. zabralo. Milan v 67. a 75. minutě srovnal stav na 2:2. Do konce zápasu se stav nezměnil a šlo se na penalty. V rozstřelu byli uspěšnější domácí a brali druhý bod. Byla to pro ně třetí výhra na penalty. Naopak Libodřice mají penaltový stav srovnaný 2:2.

Milan Kruliš: “ Musím říct že hra byla z počátku velmi kostrbatá, ale postupně jsme se dostávali do tempa. Přesto jsme to bojovností a tím, že mají někteří hráči naběháno zvládli dotáhnout do remízového stavu. Já jsem na začátek jarní části spokojen.“

Sestava: Kolář – Adámek J. ( 46. Hovorka Marek), Pěkný, Lanc, Mlázovský- Zelený, Noll, Kruliš, Adámek R. – Pohanka, Hájek( 36. Pánek Ml.)

Další zápas čeká „B“ tým v neděli od 16:30. Na dmoácí půdě přivítají Tulkaty „B“.

Napsat komentář