Preview: SK Krakovany

Již v tradičním preview se zaměříme na našeho dalšího soupeře. V 22. kole Okresního přeboru změříme síly s týmem SK Krakovany.

Tým vedený známým trenérem Vlastimilem Chládem se zatím pohybuje na 8. místě tabulky se skóre 50:43. Letos je to spíše nepovedená sezóna a nenavázali tak na loňské povedené 3. místo. Historicky si však Krakovany nemůžou stěžovat. V novodobé historii nikdy nenakoukli do krajské soutěže. Okres hráli mezi roky 91-95 pak spadli do 3. třídy. Tam vydrželi až do roku 2014 kdy „trojku“ vyhráli a postoupily tak do OP. Okres hrají doposud a vždy patřily k tomu lepšímu.

Když se ještě zaměřím na historickou bilanci s naším týmem ( i „B“ tým v době před okresním přeborem) tak jsme odehráli 31 utkání. Bilance je v celku vyrovnaná 14-5-12 při skóre 68:62 s našeho pohledu. Co se týká pouze bilance „A“ – „A“ tak jsme doposud odehráli 9 utkání z toho jsme 5x vyhráli my a 4x Krakovany. To vše při skóre 22:14. Ovšem poslední výhra Krakovan je už velmi vousatá a datuje s k 24.9.2016.

V letošní sezóně se stará o branky spousta střelců, ale tím nejlepším v týmu je Aleš Dostál, který zacílil už 11x. Zbytek hráčů si mezi sebe góly spravedlivě rozdělují. Mezi hříšníky týmu patří Sixta který má 4žk a 2čk. Svatoušek není ani Dostál, který inkasoval 5žk. Po jedné červené mají Olexa, Jelínek a Novotný. Ještě jedno jméno stojí za zmínku. Mezi nejvytíženější hráče týmu patří „jednačtiřicetiletý“ Luděk Tlučhoř, který celou kariéru, mimo roku 2004 kdy hostoval v Chlumci n./Cid. strávil v Krakovanech.

Ještě jednu zajímavost jsem v archivu vyhrabal. Proti Krakovanům jsem vstřelil svůj první gól mezi dospělými. Bylo to 9.5.2009 a vyhráli jsme 2:1.

Zápas se odehraje v sobotu 18.5.2019 od 17:00 na hřišti Krakovan. Prosím o co největší podporu! Sudí pro tento zápas je Růžičková Karolína.

Napsat komentář