MU: FK Libodřice „B“ – SK Vrbová Lhota 98

K zápasu 25. kola IV. třídy nastoupil „B“ tým s týmem Vrbové Lhoty. Soupeř, který je zvyklý na úplně jiné rozměry hřiště podlehl domácím 2:0.

Za „béčko“ po dlouhé době nastoupilo nebezpečné duo Pánek st. a Martin Hovorka. Utkání se začalo vyvíjet celkem dobře v 19. minutě se prodral do vápna Radek Adámek a potom co si míč skvěle přistrčil tak byl faulován. Míč z pokutového kopu uklidil Matějka. Dále měli opticky více šancí hosté ale všechny zmařil vynikající gólman Kolář.

Ve druhém poločase se sestava trochu protočila a dalo by se říct omladila, zvláště o Josefa Adámka (54 let). Libodřice měli míč častěji na kopačkách a soupeře tlačily. V 66. minutě si našel míč z levé strany Hrstka a levou nohou pohotově zakončil. Nikdo jiný už branku nepřidal a zápas dvou odlišných poločasů tak skončil 2:0.

Věkový průměr základní jedenáctky byl 38,2 let.

Milan Kruliš: Na to, že jsme nastoupily v nejstarší sestavě, tak to na výkonu nebylo znát. První poločas jsme vyhráli 1:0, ale největší zásluhu na tom má gólman Kolář, který byl fantastický. Druhá polovina už byla v celku v naší režii.“

Sestava: Kolář – Mlázovský, Pěkný, Zelinka, Klika – Adámek Radek, Noll, Matějka, Hájek – Pánek st., Hovorka Martin

Střídající: 46. –  Skočdopole, Adámek Josef, Hrstka Marek, Pohanka Lukáš

Napsat komentář