Muži A: Třetí týden přípravy a první přátelák za námi.

V třetím týdnu jsme znovu odtrénovali předepsané dávky od trenéra a v sobotu nás čekal první přátelák proti mužstvu Štítarského SK. V úterý jsme měli běžecký začátek tréninku, který byl nakonec zakončený intervalovou hrou. Ve čtvrtek jsme tradičně většinu času strávili v HIITu. Nakonec jsme hráli fotbálek o ovoce na první přátelák v této připravě, které ale bohužel nikdo nepřinesl. Trest kluky samozřejmě nemine!

První PÚ jsme odehráli proti talentovanému výběru ze Štítar. Kluci se nezalekli našeho mančaftu a nebojácně do nás šli. Zápas sice skončil poměrem 12:4, ale výsledek rozhodně neodpovídá předvedené hře. My jsme byli laksní a dělal nám problém pohyb Štítar. Špatně jsme dostupovali a naopak výběr tvořený dorostenci doplněný o některé zkušenější hráče, nám byl stále v patách. Kdyby za stavu 6:4 proměnily hosté 3-4 tutovky bylo by to úplně jiné. Každopádně pro nás je to ponaučení do dalších přípravných utkání, které není dobré podceňovat.

Sestava: Skočdopole – Škopek, Baško, Suchý, Matějka – Košík, Dittrich, Beníšek, Hájek –  Sova, Pánek

Střídající – Adámek Radek, Kruliš Milan

Branky: Pánek 7x, Škopek 2x, Baško, Dittrich, Košík.

Napsat komentář