Muži A: Čtvrtý týden přípravy a přátelák s Malešovem za námi.

V tomto týdnu jsme trénovali v úterý a středu.  Nerozhodilo nás ani středeční deštivé počasí a na tréninku jsme se sešli ve velmi dobrém počtu. Opět jsme pracovali převážně na kondici a formou intermitentních zátěží a intervalových her se připravujeme na začátek sezóny.  V sobotu 10.8.2019 nás čekalo druhé přípravné utkaní. Na domácí půdě jsme od 17:00 přivítali mužstvo SK Malešov.

V sobotním deštivém odpoledni jsme změřily síly s týmem, který pomýšlí na čelo Kutnohorského OP. Začátek utkání tomu i nasvědčoval. Soupeř nasadil tempo, na které jsme nestačily reagovat a během 10. minut jsme prohrávali 2:0. To bylo ovšem od rozjetého soupeře vše. Postupně se do hry dostávali hlavně Sova s Pánkem a toto duo dělalo hostující obraně velké problémy. Do poločasu byl výsledek už 4:2 pro nás. Soupeř nestačil reagovat ani ve druhém poločase. Naopak náš výkon zůstal na vyšší úrovni. Všichni jsme začali postupně perfektně spolupracovat a přineslo to své ovoce. Soupeř sice přidal 2 branky, ale my dalších 5 a výsledek se zastavil na cifře 9:4. Zápas z velké většiny splňoval věci , které jsme nastavily a hlavně jsme se ponaučili z předchozího utkání. Zápas odehráli skvěle Sova, Pánek a Baško, který zápas vyšperkoval v 90. nádherným lobem.

Sestava: Hájek(46. Skočdopole) – Škopek, Baško, Suchý(46. Adámek R.), Němec – Košík, Ditttrich, Hovorka (46. Hrstka), Pohanka – Sova, Pánek

Branky: Sova 5x, Košík, Dittrich, Hrstka, Baško.

Napsat komentář