Muži A: Generálka s TJ Vrdy a pátý týden přípravy za námi.

V tomto týdnu jsme opět naplno trénovali. V úterý jsme na hřišti absolvovali kondiční běžecký trénink formou různých přihrávkových cvičení. Následovali pressingové hry ve kterých se snažíme o součinnost bránících hráčů a po ztrátě míče o co nejrychlejší zisk míče zpět. Ve čtvrtek po odrazové síle jsme se připravovali na našeho sobotního soupeře TJ Slavoj Vrdy. Kde jsme se opět chtěli prezentovat aktivním útočným fotbalem.

Generálku s poměrně silným soupeřem z Vrd jsme začali více než výborně. Hned v úvodu utkání jsme soupeře k ničemu nepouštěli a zaslouženě jsme vedli v 15. minutě už 3:0. Poté jsme se nechali výsledkem trochu uchlácholit a pustily jsme do hry i soupeře z Kutnohorska. Ten si ovšem vypracoval pouze jednu vážnější příležitost, se kterou si ovšem Skočdopole poradil. Za to my jsme přidali ještě jednu branku z PK a šli jsme do kabin za stavu 4:0 pro nás.

Druhý poločas nás zastihl v horším rozpoložení. Vytvořily jsme soupeři tři PK a Hájek si ani na jednu nesáhl. Soupeř vstřelil ve druhé části dohromady čtyři branky a druhý poločas vyhrál. My jsme se prosadily ještě dvakrát a zápas skončil 6:4. Poradily jsme si tak s týmem, který loni okukoval 10. místo I.B třídy.

Sestava: Skočdopole (46. Hájek) – Pohanka, Baško, Hovorka (46. Matějka), Němec – Košík (46. Adámek Radek), Pánek (70. Hovorka), Dittrich (75. Košík), Škopek – Sova, Hrstka

Branky: Hrstka 3x, Sova, Dittrich, Škopek

 

Napsat komentář