Muži A: Hodnocení přípravy a její shrnutí

Pět týdnů tvrdé dřiny je bezpečně za námi a nikdo nám je už nevezme. Poctivě jsme se připravovali na našem hřišti kde se celá příprava odehrála. Jak tréninkové jednotky tak i přípravné duely.

Tréninkovou část nám zhodnotí kondiční trenér Ondra Beran:  Příprava na letošní sezónu navázala na tu loňskou kdy jsem přišel do klubu. Hráči dostávají po skončení sezóny individuální plány, doporučení pro přechodné období co by mohli resp měli dělat, jakým způsobem správně regenerovat a co lze za regenerační aktivitu považovat. Před zahájením vždy absolvujeme terénní diagnostické testy (IRT L1), které nám ukážou výchozí stav. Odrážíme se od něj dál a stanovujeme si zátěže pro jednotlivá cvičení.

Veškeré příprava proběhla u nás na hřišti kdy se snažím co nejvíce specificky připravit vhodná cvičení a rozvíjet tak kondiční a koordinační schopnosti. U všech pravidelně trénujících došlo k prokazatelnému posunu proti minulé sezóně 🙂 Snažili jsme se trénovat maximálně jak to jen šlo. Byly to tři dny v týdnu.

Budu rád když se nasazení a elán z přípravy přesune do hlavní fáze sezony. Kde bych rad, abychom se prezentovali aktivním, útočným fotbalem co nás bude bavit. Nejenom nás, ale i diváky kteří nás podporují.

Tu část zápasovou bude hodnit trenér Lukáš Lanc: První dvě přátelská utkání, s výběrem Štítar  a Malešovem, spilnily účel. S předvedenou hrou jsem ovšem spokojený nebyl. Chybělo nám větší zapálení do hry. Až ten třetí, poslední se Slavojem Vrdy, byl trochu dle mých představ. Měli jsme nasazení a bojovali jsme. V duchu generálky na sezónu, bych chtěl odehrát celou sezónu.

Statistiky letní přípravy: Střelci –  Pánek 7x, Sova 6x, Hrstka 4x, Škopek 3x, Dittrich 3x, Baško 2x, Košík 2x

Celou přípravu, jak už bylo řečeno, jsme odehráli na domácí půdě. Jak tréninky, tak přípravné duely. Ze tří zápasů máme 9 bodů při skóre 27:12 a tedy 100% úspěšnost. Do branky se nám postavily za přípravu dva gólmani – Hájek a Skočdopole. Oba chytali dobře a shodně inkasovali 6 branek.

Příště už půjdeme na ostro a v prvním kole OP narazíme na tým z Tuchorazi. Zápas odehrajem na domácím hřišti v SO 24.8.2019 od 17:00. Můžete se tešit i na klasiké preview kde se podíváme na soupeře trochu blíže.

Start nového ročníku nemine ani náš „B“ tým, který bez absolování přípravných duelů přivítá mančaft z Vrbové Lhoty. Zápas IV. třídy se odehraje v NE 25.8.2019 od 17:00 v na domácí půdě.

Napsat komentář