Muži A: Trenér Lukáš Lanc hodnotil podzimní část.

Podzimní část sezóny se nám nevydařila podle našich představ,  nedokázali jsme navázat na velmi dobré loňské výkony. Naše hra byla mnohdy kostrbatá, tomu také odpovídá sedmé místo a dvacet bodů. Máme kvalitní mužstvo na to, aby těch bodů bylo víc,  ale někteří hráči si musí uvědomit,  že pravidelný trénink a fyzická připravenost,  jsou prostě potřeba i na okresní přebor. Nevyrovnané výkony,  to byl náš hlavní problém. Kvalitní utkání jsme odehráli v závěrečných zápasech proti Velimi,  Kouřimi a Krakovanům.  Naopak doslova herní propadáky mohli naši fanoušci vidět v Tuklatech,  Ratboři,  a doma proti Bečvárům. 39 vstřelených branek mě těší, nikdo nemá víc, puze lídr soutěže Žiželice mají stejně, naopak 27 obdržených a často laciných branek je pro mě příliš. K lídrům mužstva patřili tradičně Sova s Pánkem, v dobré formě odehráli podzim také Pohanka s Beníškem. Pokud se chceme v tabulce a hlavně výkonech posunout,  tak tvrdá zimní příprava bude nutností.  Poděkování patří našim fanouškům za věrnou podporu, Ondrovi Beranovi, který kluky fyzicky dobře připravoval, a také všem co se o fotbal v Libodřicích starají.

Napsat komentář