FUTSAL: FK Libodřice – TJ Sokol Krampol Kolín

V prvním utkání nové sezóny vítězíme 7:5 a připisujeme si první body.

 

Sestava: Kopecký Arnošt, Dittrich Václav, Hovorka Marek, Košík Josef, Pánek Milan, Sova Pavel, Skočdopole Pavel, Němec Tomáš

Branky: Sova Pavel – 2x, Pánek Milan – 2x, Košík Josef, Skočdopole Pavel, Skočdopole Pavel

Hráč zápasu:   Košík Josef

Report k zápasu od Marka Hovorky:

Úvodní zápas nové sezóny byl z naší strany hodně vlažný. Asi nás svazoval fakt, že druhý den nás čekal důležitý zápas v Žiželicích ve fotbale. Na to se samozřejmě ale nechci vymlouvat. Stejný program měla většina týmů. Krampol po celý zápasy s námi držel krok a to především díky Kesnerovi, který nám dělal velké problémy. Nakonec se nám podařilo v druhém poločase odskočit na rozdíl třech branek, což se ukázalo jako rozhodující. V závěru už jen hosté kosmeticky upravili skóre. Chtěl bych Krampolu vyseknout poklonu, prakticky celý zápas hráli bez střídání, jelikož se jim zranil Kedršt. Tímto mu přeji brzké uzdravení.

 

Napsat komentář