MU: SK Žíželice – FK Libodřice „A“

V posledním zápase podzimní části prohráváme v Žíželicích a končíme se ziskem 20 bodů na 7 místě tabulky. Přinášíme krátké hodnocení trenéra Lukáše Lance.

Žiželice-Libodřice 4:2

Věděli jsme, že nás bude čekat těžký zápas, přesto jsme chtěli domácí potrápit a odvézt si nějaký ten bod. Zápasu v Žiželicích jsme podřídili taktiku i rozestavení. To nám první poločas vycházelo dokonale,  brzy jsme se ujali vedení,  kdy Sova našel před prázdnou brankou Pánka.  Domácí se do výraznějších šancí nedostávali,  naopak my si vytvářeli další šance. Ve 28. minutě se z přímého kopu trefil Dittrich. Poločasové vedení 0:2 nám bohužel nestačilo,  domácí byli druhý poločas jasně lepší,  a ukázali proč jim patří první místo v soutěži. Nutno dodat, že na většině našich hráčů byla vidět únava z futsalového utkání,  který se hrál v pátek večer. To nás ale neomlouvá, můžeme jen litovat promarněných šancí v prvních třiceti minutách.

Sestava: Skočdopole- Pohanka, Baško, Šafránek, Němec- Kruliš(46. Matějka), Hovorka, Pánek, Dittrich, Beníšek- Sova

Branky: 10. Pánek, 28. Dittrich

ŽK: 3:7

Napsat komentář