MU: FK Libodřice „A“ – SK Krakovany „A“

Na domácí půdě vítězíme a připisujeme si další tři body do tabulky. Přinášíme hodnocení trenéra Lukáše Lance:

Libodřice-Krakovany 5:1

Začátek utkání byl z obou stran opatrný a celkem nepřesný,  bez výraznějších šancí. Poprvé jsme se prosadili ve 31. minutě,  kdy se Baško krásně trefil hlavou, druhou branku přidal opět Baško ve 37. minutě z přímého kopu. Do poločasu přidal třetí branku Sova po vynikající přihrávce Pánka. Druhý poločas byl zcela v naší režii,  soupeře jsme k ničemu nepouštěli,  a přidávali další branky. V 70. minutě zvyšoval z penalty na 4:0 Dittrich, v 81. minutě se po velmi dobré kombinaci ještě prosadil Pohanka. Branka Krakovan v závěru utkání na 5:1 už nic neřešila. Vyhráli jsme zaslouženě.

Sestava: Skočdopole- Medlen, Baško(46. Hrstka), Šafránek, Němec- Pohanka,  Dittrich, Hovorka, Beníšek- Pánek, Sova

Branky: 31., a 37. Baško, 45. Sova, 70. Dittrich(p), 81. Pohanka

Rozhodčí: Houška

ŽK: 2:1

Diváci: 70

Sestava kola: Baško, Pánek

Napsat komentář