MU: TJ Kouřim – FK Libodřice „A“

V nedělním derby na půdě soupeře vítězíme 3:0. Přinášíme krátké hodnocení trenéra Lukáše Lance.

Kouřim – Libodřice 0:3

Věděli jsme co můžeme od domácích čekat, tomu jsme podřídili naší hru, postavenou na jednoduchosti a dobře organizované obraně,  každý z našich hráčů věděl,  jaká bude v tomto zápase jeho role. Začali jsme dobře, ve 4. minutě jsme se dostali do vedení, kdy se prosadil Sova. Kouřim naší branku příliš neohrožovala,  naopak my si vytvářeli tutovky, které nám likvidoval Havránek.  Komplikace pro nás nastala ve 45. minutě,  kdy se zbytečně nechal vyloučit Košík. Do druhého poločasu jsme šli s jasným cílem, dál dobře bránit a hledat osamoceného Sovu na hrotu, podporovaného Škopkem a Beníškem po lajnách.  Sova svůj úkol splnil víc než dobře,  vybojoval spoustu míčů, a sám byl několikrát faulovaný. V 74. minutě jsme zahrávali přímý kop, z dobrých 35 metrů,  ke kterému se postavil Baško, jeho dělovku Havránek jen vyrazil,  a Beníšek nás poslal do dvoubrankového vedení. V 79. minutě zahrával pro změnu Sova přímý kop, a znovu, rána jako z děla na kterou byl Havránek krátký. Vedení 3:0 jsme pohlídali, a odvezli si cenné tři body. Domácí si za celý zápas nevytvořili téměř žádnou šanci,  a co bylo potřeba, pochytal jistý Skočdopole. Utkání jsme zvládli velmi dobře po taktické stránce,  i z pohledu nasazení a bojovnosti. Za předvedený výkon musím naše hráče pochválit.

Sestava: Skočdopole- Pohanka, Baško, Šafránek, Němec- Škopek,  Hovorka(84. Dittrich), Pánek, Beníšek- Košík, Sova

Branky: 4. a 79. Sova, 74. Beníšek

ŽK: 5:6

ČK: 45. Košík

Sestava kola: Skočdopole, Baško, Sova

Zasloužená radost našich borců : INS @fk_libodrice #derbyjenase

(foto: Jirka Stoupafotbalunas.cz – 3.11.2019, Děkujeme)

Napsat komentář