MU: FK Libodřice „A“ – FC Velim „B“

Přinášíme hodnocení trenéra Lukáše Lance.

FK Libodřice – FC Velim „B“ 3:2

Čekal nás kvalitní soupeř,  přesto jsme se chtěli pokusit bodovat. První poločas byl vyrovnaný,  šancí bylo k vidění málo, i tak byl ale poločasový výsledek 2:2. Druhý poločas jsme chtěli odehrát aktivně, a pokusit se nedostat branku. Hosté nás lehce přehrávali, ale několik jejich střeleckých pokusů zneškodnil Kolář. Hráli jsme trpělivě a čekali na naší šanci, která přišla v 89. minutě,  kdy Pohanka po pěkné kombinaci s Hrstkou rozhodl o našem vítězství ve vyrovnaném utkání. Velim má kvalitní mužstvo,  proto jsou pro nás tři body cenné,  ale zasloužené. Předvedli jsme týmový výkon, ve kterém byla vidět chuť po vítězství.  S přístupem a nasazením k zápasu jsem spokojený.

Sestava: Kolář- Pohanka, Baško, Šafránek, Němec- Škopek(35. Hrstka), Hovorka, Pánek, Beníšek- Košík, Sova

Branky: 19. Beníšek, 32. Sova(p.), 89. Pohanka

Rozhodčí: Müller

ŽK: 5:3

Diváci: 80

Sestava kola: Beníšek, Pohanka

Napsat komentář