MU: FK Libodřice „A“ – SK Bečváry

Derby, ve kterém jsme přívitali SK Bečváry se nám tak úplně nepovedlo a nezískali jsme ani jeden bod.

Do utkání jsme ale vstoupily dobře. Baško neproměnil slibnou šanci po rohovém kopu a Pánek mířil nepřesně. Poté ještě unikajícího Pánka sestřelil Uher, který viděl žlutou kartu. Pánek by si to jisto jistě štrádoval až do branky. Pak přišlo varování když svůj samostatný nájezd nenacpal mezi tři tyče Kuba. My jsme se neoklepaly a ve 35. takřka ze stejné pozice zakončoval Černý. Ten už se ovšem nemýlil a bylo to 1:0. O pět minut později to bylo už 2:0 a situace opět jako přes kopírák. Všechny tři situace úplně stejné. Naše laciná ztráta po výkopu nebo standartce a okamžitý protiútok.

V druhém poločase jsme chtěli zklapnout Csaplárovu past a zápas dovést do vítězného konce. Bohužel po 10 minutách to bylo už 3:0 kdy se z trestného kupu trefil Uher. Nutno podotknout, že faul byl – nebyl.  Z naší strany přišlo už jen snížei na rozdíl jediné branky po brankách Sovy a Škopka. Dvě asistence si připsal Pánek. Bohžel víc se nám nepodařilo se zápasem udělat.

Pavel Škopek: “ Ikdyž jsme věděli, že k nám přijedou Bečváry a v tabulce se pohybují tam kde se pohybují, museli jsme se plně soustředit na zápas tak jako kdybychom hráli s jiným mančaftem. Jelikož šlo o derby a to nikdy nemá favorita. Jenže se stalo přesně to co jsme nechtěli. Prováhali jsme první poločas ve kterém jsme byli najivní a laxní. Přesně jako minulý týden v Nučicích. Soupeř se snámi moc do fotbalových kouzel nepouštěl a hrál tvrdou hru, která nám moc nechutnala. Z obou stran to občas zavánělo III. až IV. třídou. A ikdyž druhou půli jsme začali i něco předvádět tak to na zlom v utkání netačilo. Momentálě bych to nazval asi tak že je na nás deka a my se dneska musíme koukat i pod sebe a ne jen nahoru. A hlavně se z toho rychle dostat. Myslím, že nikdo nechce mít záchranářské povinnosti.“

 

Sestava: Kolář – Pohanka, Baško, Šafránek, Němec (46. Hrstka) – Košík, Beníšek, Hovorka (C), Škopek – Sova, Pánek

 

Žk: 22. Němec, 67. Baško, 79. Beníšek

Napsat komentář