MU: TJ Nučice – FK Libodřice „A“

Přinášíme hodnocení trenéra a podrobnosti k zápasu připravujeme.

Nučice-Libodřice 3:1

Hodnoceni trenéra Lukáše Lance: Chtěli jsme domácí potrápit,  a rozhodně jsme nejeli do Nučic prohrát, ale realita byla úplně jiná,  podali jsme podprůměrný výkon, proto už domácí v desáté minutě vedli 2:0. My jsme se snažili hrát fotbal, kombinovat,  ale vůbec nic se nám nedařilo, hráli jsme zbytečně bojácně. Nutno  dodat, že ani Nučice nepředvedli oslnivý výkon, neviděl jsem na jejich hře nějakou snahu o kombinaci. Jednoduchá nakopávaná, soubojová  hra asi domácím prospívá,  a stačí na první místo v soutěži. My jsme na tuto jednoduchou hru domácích nenašli recept, a zaslouženě jsme prohráli.

Sestava: Kolář- Pohanka, Baško, Šafránek, Němec- Košík, Hovorka, Beníšek (46. Hrstka), Škopek- Sova, Pánek

ŽK: 2:3

ČK: 72. Hrstka

Branky: 77. Sova

Napsat komentář