FUTSAL: Startip Řečany n/L – FK Libodřice

Vyhráváme i ve druhém utkání. Tentokrát na půdě soupeře porážíme Řečany 3:5 a připisujeme si další body do ligové tabulky.

Sestava: Kopecký Arnošt, Hovorka Marek, Sova Pavel, Pánek Milan, Košík Josef, Dittrich Václav, Němec Tomáš

Góly: Sova Pavel – 4x,  Němec Tomáš

Muž zápasu: Sova Pavel

Report k zápasu od Marka Hovorky:

První venkovní zápas jsme odehráli na půdě favorizovaného Startipu. Hned v úvodu se nám podařilo otevřít skóre, když se nekompromisním bodlem prosadil Němec. Domácí ale dvěma slepenými góly otočili stav. Nám se ale podařilo ještě do poločasu zvrátit misky vah na svou stranu. Ve druhém poločase domácí hrozili především střelami ze střední vzdálenosti, které bezpečně pochytal Kopecký. Do vedení o dvě branky nás poslal Sova svou prudkou střelou. Už na 5:2 zvýšil opět Sova, který společně s Dittrichem vyřešili rychlý brejk. Byla to jeho čtvrtá branka v zápase. V závěru domácí už jen korigovali na konečných 3:5

Napsat komentář