MU: Sparta Lošany – FK Libodřice „B“

Zápas 6. kola IV. třídy sk. B odehrálo „B“ mužstvo na hřišti odvěkého rivala z Lošan.

Zápas začal pro Libodřice velmi slibně a hned v úvodu utkání se dostali do vedení. V 1. minutě po signálu z rohu, který zahrával Kruliš trefil nádherně Adámek Radek. Další část utkání byla  velmi kostrbatá. Hlavně Domácí celek se pořádně nedostával do příležitostí a brankář Kolář byl prakticky bez práce. Na druhé straně zase Libodřice chtěli dovést míč až do sítě. I když to bylo na střelu ze středních pozic přišla ještě kombinace ale vetšinou neúspěšná nebo chyběl důraz před brankou. A když se už dostali hostující útočníci do šance tak míč minul tři tyče jako případ Baška, který minul ovšem o milimetry.

Druhý poločas probíhal v podobném duchu jako ten první. Na míči byly více Libodřice akorát domácí se dostávali za polovinu sporadicky. Neuběhli ani tři minuty a bylo to 2:0. Kruliš zatáhl míč po lajně a servíroval před bránu. Míč prošel mezi golmanem a obráncem a na zadní tyči zakončoval Škopek, který se z bezprostřední vzdálenosti nemýlil.“ Jednodušších gólů v životě asi moc nedám, skvělá přihrávka.“ I nadále zaměstnávali Libodřice obranu soupeře. Spousty centrů a přihrávek do vápna ale bohužel nevyužity. I přes to že domácí hráli dost agresivně hosté se nenechali rozhodit. Domácí vsítily branku až potom, co vystřídal Kolář a v brance ho nahradil Mlázovský. Branka padla z přímého kopu z nějakých 30 metrů. Zbytek zápasu si Libodřice pohlídali zkušeně kombinační hrou na polovině soupeře.

 

Napsat komentář