MU: TJ Nučice „B“ – FK Libodřice „B“

V nedělním utkání zajíždělo ,,B“ mužstvo na hřiště Nučic, kde chtěl tým z Libodřic zvítězit za tři body a stáhnout náskok Nučic pouze na bod a posunout se tabulkou nahoru. To se nakonec podařilo a Libodřice pod zraněným lodivodem Krulišem zvítězili jasně 4:0.

Před utkáním se řešilo hlavně poskládání mužstva. Jelikož omluvenek bylo dost byl tým doplněn o hráče z ,,A“ mužstva. V brance, Koláře nahradil Dittrich a v obraně místo dvojice Pěkný, Lanc nastoupilo duo Hovorka, Němec. Ve středu zálohy místo Kruliše nastoupil výborně hrající Medlen a útok byl posílen o Pohanku. Začátek utkání naznačil kdo bude po celý zápas udávat tempo hry a byly to právě hosté. V 6. minutě se prosadil kapitán hostí Mlázovský. Sváteční střelec si navedl míč na střed hřiště a technickou střelou na vzdálenější míč uklidil do šibenice. Poté se hra přelévala pouze od vápna k vápnu přišla řada nepřesností na obou stranách. Ve 20. minutě domácí pomezní neodmával jasný ofsajd a domácí útočník se řítil na Dittricha sám, který ovšem šanci zneškodnil a střelu vyrazil na roh. Ve 25. minutě se prosadil individuální akcí Matějka a střelou z dálky zvýšil na 2:0 pro hosty. Ve 35 minutě přišla první žlutá karta pro Němce za tvrdý zákrok ve středu hřiště. Závar před Libodřickou brankou. Po rohovém kopu domácích se vytasil ještě s jedním zákrokem Dittrich a tímto do konce zápasu pro něj práce skončila. Libodřická obrana už Nučice až na pár náznaků do ničeho nepustila. Do poločasu upravil skóre ještě Medlen, který do třetice vymetl šibenici. Domácí brankář Louda tak lovil do poločasu míč z branky třikrát a to vždy po krásných brankách za které by se nestyděl ani C. Ronaldo.

Do druhého poločasu udělal trenér Kruliš dvě změny v sestavě ve 46.minutě odstoupil Adámek Josef a nahradil ho Marek Hrstka. V 55.minutě odstoupil ze hřiště Němec a na Nučický trávník se podíval i Skočdopole. Druhý poločas se odehrával v režii hostů a to i přesto, že Nučice nasadily nejlepšího střelce okresu Kubalíka, kterého ovšem Matějka nepustil do žádné šance. Za Libodřice hrozily druhý poločas oba krajní záložníci Pohanka a Adámek R., kteří po narážečkách s Medlenem a Nollem dostávali do šancí Hrstku, který proměnil, ale pouze jednu a v 72.minutě upravil na konečných 4:0 pro hosty. Do konce zápasu se jíž nic zásadního nestalo a proto si Libodřice zaslouženě odvezli 3 body.

Milan Kruliš: „K zápasu v Nučicích jsme odjeli posíleni o hráče z ,,A“ týmu a konečně jsme předvedli jeden z nejlepších výkonů na hřištích soupeře.  A vstřelili jsme krásné 4 branky. Jinak třetí  golman Libodřic ukázal své kvality, že bych se ho nebál na tomto postu postavit i za ,,A“tým v okresním přeboru. Všem děkuji za bojovnost a předvedený výkon.“

Sestava: Dittrich – Adámek J.(46. Hrstka), Hovorka, Němec (55. Skočdopole), Mlázovský (C) – Adámek R., Noll, Medlen, Pohanka – Hájek, Matějka

By Wenca Dittrich

Napsat komentář