Preview: SK Bečváry

V sobotu 25.5.2019 od 17:00 nás čeká další, mezi-vesnické derby. Čekají nás Bečváry, celek, který je velmi nepříjemný a houževnatý.

Bečváry se zatím pohybují na 8. místě tabulky OP s třiceti body a záporným skóre 43:49. Ovšem na jaře udělali už 15 bodů, což znamená celou polovinu a jsou na tom v jarní tabulce stejně jako my. Bilanci s námi mají však zápornou. Z 11 utkání 6x prohráli, 2x zápas skončil remízou a 3x se radoval právě tým z Bečvár. Dvě vítězství našich hostů bylo v sezóně kdy vyhráli Okresní přebor. To vše při skóre 27:20 z našeho pohledu.

Historicky Bečváry strávily většinu času v OP, kde hráli do roku 2000 pak přišel pád do 3. třídy. V roce 2007 postoupily zpět. Ještě jednou se v OP neudrželi a spadli pak, ale následoval vzestup. Nejprve postup do okresu a pak následoval i postup do I.B třídy. Tam se ohřáli jedinou sezónu a letos opět nastupují proti nám.

V letošní sezóně se Bečváry mohou opřít o góly Jahody, který jich nasázel deset. Druhý v pořadí Miroslav Černý jich má sedm. Mezi nejtrestanější hráče patř Uher a Slezák. Oba mají po 6-ti žlutých kartách. Po jedné kartě červené mají Horáček a Hrouda.

Zajímavostí je, že Bečváry nasázeli soupeři více jak tři branky pouze 2x, zatímco ve inkasovali více jak tři branky 5x.

Přijďte nás podpořit v co největším počtu!!!

Napsat komentář