MU: FK Libodřice „B“ – SK Křečhoř

K vloženému kolu IV. třídy, nastoupily Libodřice „B“ k tradičnímu derby s Křečhoří. Zápas byl vypjatý z obou stran. Nakonci však byli šťastnější hosté, kteří si odvážejí nejtěsnější vítězství 1:0 a zůstali tak v čele tabulky.

Zápas měl od začátku náboj derby a hrálo se poměrně tvrdě. Pomohli tomu i fanoušci, kterých přišlo přes stovku. Zkraje zápasu si však ani jeden ze soupeřů nevytvořil ložené šance až přišla minuta osmá. Míč z rohového kopu podcenil gólman Kolář a na zadní tyči zakončoval Hoffmann. Ten hlavou z hranice malého vápna nehlídaný zakončil. Tato situace měla však ještě vážnější dopad. Při vyběhnutí, brankář srazil loktem domácího Hanzálka a ten vypadal jak po boxerském úderu a tak přišlo první nucené střídání.  Bohužel fotbalovost se na úkor bojovnosti ze hřiště vytrácela a tak i ani jeden z týmu nedokázal vytvořit pořádné šance. Ve 30. minutě se musel poroučet se hřiště kapitán týmu Kruliš, jenž si natáhl stehenní sval. O minutu později šel ještě z placu Baško a bylo prakticky vystřídáno. Ke konci poločasu i domácí vytvořily dvě slibné šance. V obou se objevil mladý Pánek. Brankář Nečas byl však vždy proti a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

Druhý poločas nabídl tlak z dom8cí strany. Hosté se dostávali na půlku domácích pouze sporadicky, za to se soustředily na defenzivní část. Libodřice si vytvořily několik gólových situací, ale bohužel ani jedna neskončila však v brance. Šance postupně pálily Škopek, Pánek Adámek Radek. O největší parádu se postaral v 65. minutě Medlen. Napřáhl z 25- ti metrů a míč skončil na břevně. Zápas okořenily i dvě vyloučení. Na jedné straně Kučera, na té druhé Pohanka. A když ani poslední roh, na který si naběhl i golman Kolář, neskončil v brance, hosté se mohli radovat z těsného a šťastného vítězství 1:0.

Sestava: Kolář – Hanzálek ( 11. Hovorka), Pěkný, Medlen, Mlázovský – Matějka ( 68. Adámek Josef), Noll, Kruliš ( 30. Pohanka), Adámek Radek – Baško ( 31. Pánek), Hájek (46. Škopek)

Napsat komentář