MU: TJ Kouřim „A“ – FK Libodřice „A“

Zápas jednookého se slepým. I tak by se dalo nazvat derby mezi domácí Kouřimí a Libodřicemi. Zápas nemohl potěšit fotbalového fanouška a už vůbec né z naší strany.

Zápas pro nás začal až ve čtvrté minutě. To už jsme ale prohrávali 1:0 kdy se trefil ze standardní situace Procházka. Velmi špatně pohlídanou standartku z naší strany proměnil střelec na první tyči, který nám dal do poločasu ještě hattrick. Než se tomu však stalo, měli jsme šance na vyrovnání. Nejprve Sova mohl dávat po sebe na Pánka, ale situaci vyřešil po svém. Poté přetažený centr si na zadní tyči našel Škopek, hlavičkoval do brány, ale obránce míč vykopl. Sova se pokusil o dorážku, ale balón mu nesedl a skončil v rukavicích brankáře. Ještě o jeden centr z pravé strany se pokusil Škopek, ale Sova o milimetry nedosáhl a další hráči zakončovat nestačily. Dále pro nás přišla 5-ti minutovka hrůzy. V rozmezí 33. -36. minuty se dvakrát prosadil Procházka po našich hrubých chybách v rozehrávce. Minutu na to přišla druhá žlutá karta pro Baška a směřoval pod sprchy. Dosti přísné vyloučení však na hru nemělo velký dopad. Do konce první části se už blýskl pár zákroky Skočdopole a šlo se do kabin.

Po hrůzném prvním poločase jsme chtěli hru trochu oživit a vyhrát alespoň druhou část. Ani to se nám však nepovedlo. Fotbal prakticky bez šancí s naší mírnou převahou vyvrcholil téměř na konci utkání. V 81. minutě dostal přihrávku Svetnička do metrového ofsajdu, přihrál pod sebe Snížkovy a ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil a bylo 4:0.  My jsme dokázali pouze korigovat výsledek a vzít i čisté konto domácímu Havránkovi až v 84. minutě. Sova dal do lajny na Košíka ten servíroval před branku a Pánek zakončil. Nakonec byl ještě vykázán náš trenér Lanc z lavičky a blamáž byla dokončena.

Pavel Škopek: „Takto nevydařený zápas si dlouho nepamatuji. Řekli jsme si spoustu věcí v kabině a hned od první minuty jsme je zásadně neplnily. Obrovský chaos byl podpořen absolutní nekoncentrovaností a soupeř nás přehrál jen naší blbostí. Soupeř měl od nás dostatek prostoru a času na to si vytvářet šance a když si je nedokázal vytvořit, vytvořily jsme jim je sami.  Naprosto zkažený víkend musíme hodit za hlavu. Před sebou máme ještě dostatek zápasů a tohle je ta pravá chvíle se posadit zpět na prdel a ukázat, že to byl omyl.  Všichni se musíme dostatečně ponaučit z našich obrovských chyb a jít dál.“

Sestava: Skočdopole – Škopek, Baško, Šafránek, Němec – Košík, Hovorka (46. Beníšek), Dittrich, Pohanka (63. Hrstka) – Sova, Pánek

Omlouváme se početnému zastoupení fanoušků za toto utkání!

 

Napsat komentář