MU: FK Libodřice „B“ – Podlipan Kšely

K zápasu 23. kola IV.třídy přivítalo naše „B“ mužstvo tým z Kšel. Před hojnou návštěvou skoro stovky diváků vyhráli Kšely na penalty 5:6.

Zápas se nezačal vyvíjet úplně šťastně. Už v 10. minutě se prosadil hostující Kzmik. Poté následovala pasáž, kdy se domácí snažily o mezihru a balóny za obranu překvapovali soupeře. Bohužel ani jeden z těchto pokusů neuspěl. Hrál se spíše zápas od vápna k vápnu. Ve 35. minutě se po jednom takovém úniku zranil druhý nejlepší střelec Hájek. Někteří fanoušci už stáli frontu na klasické poločasové občerstvení v podobě vychlazeného píva a grilované klobásy, zatímco na hřišti se ještě děli divy. Nejprve hosté zvýšily náskok na dvě branky a už to vypadalo na to, že si odnesou cenné vedení do kabin. Jenže po rozehrávce se tlačil do vápna Zelený a byl faulovaný. Penaltu bezpečně proměnil Hrstka a do kabin se šlo za stavu 2:1 pro hosty ze Kšel.

Druhý poločas se odehrával v podobném duchu jako ten první. Zápas, který nenabídl vyložené šance začal strádat i na fotbalovosti. To se alespoň dohánělo bojovností. To ukázala i branka, kterou vstřelil po hodině hry Radek Adámek. Vystřelil ne úplně povedenou střelu na branku, která šla doprostřed brány. Gólman bohužel lelkoval a míč mu propadl v rukavicích. To bylo 2:2 a do konce zápasu se už výsledek nezměnil. V penaltovém rozstřelu byli lepší hosté, když Hrstka svůj pokus překopl, odvážejí si tak druhý bod.

Milan Kruliš:“ K zápasu můžu říct, že první poločas jsme zvládli dle představ Ládi Němce, které nám sdělil před zápasem. Druhá půle byla však o něco slabší, i když jsme hráli v lepší sestavě. Na hře to bohužel znát nebylo. Jedním dechem však musím dodat, že soupeř nám toho příliš nedovolil. Nic méně jsme bojovali, čehož si cením a za to si bod určitě zasloužíme.“

Sestava: Kolář – Mlázovský (63. Pohanka), Pěkný (57. Hanzálek), Lanc (76. Adámek Josef), Medlen – Adámek Radek , Noll, Kruliš, Matějka – Hájek (35. Hrstka), Zelený.

Příští utkání odehraje „B“ mužstvo v Kořenicích v neděli 5.5.2019 od 17:00!!!

 

 

Napsat komentář