MU: FK Libodřice „B“ – AFK Chotutice

V posledním domácím utkaní sezony nás čekal soupeř z Chotutic. Vstup do zápasu nám vyšel na výbornou. Dlouhý pas Pěkného využil Hrstka, který se v samostatném úniku nemýlil a otevřel tak skóre zápasu už ve druhé minutě. Bohužel z vedení jsme se dlouho neradovali. Z levé strany přišel centr na osamoceného útočníka hostů, který na hranici penalty uklidil míč hlavou za Kolářova zadá. Ve 30. minutě vstřelil po individuální akci branku Pohanka, který tak určil poločasový stav 2:1.

Druhý poločas byl prakticky na jednu bránu. Bohužel většina našich akci končila v před finální fázi, nebo na výborném brankáři Chotutic. Potrestáni přišlo v podobě vyrovnávacího gólů.

O výsledku tak rozhodly pokutové kopy, které nám už “tradičně” vychytal Kolář.

Statistiku z utkání na fotbal.cz naleznete zde.

Napsat komentář