MU: FK Libodřice „A“ – Sokol Dobré Pole

K poslednímu zápasu na domácí půdě, jsme nastoupily proti týmu Dobrého Pole. Hosté nedorazily ani v 11 lidech a chytat musel jejich nejlepší střelec.

Zápas byl od začátku do konce jasnou záležitostí. Od prvního hvizdu jsme soupeře jasně přehrávali a bylo otázkou času, kdy padne první branka. Na úvod rozvlnily síť spíše sváteční střelci. Nejprve Škopek a následně Baško, který se ovšem trefil bravůrně ze střední vzdálenosti. A když se ve 13. minutě trefil hlavou Sova, bylo o zápase rozhodnuto.  Do konce poločasu se ještě trefil Pánek a Škopek zkompletoval hattrick. „Chtěl bych poděkovat klukům a hlavně Sovičovy, že mi penaltu nechali a já mohl dát první hattrick v dospělém fotbale.“ Poločas tak skočil 8:0.

Druhý poločas se odehrával ve stejné duchu jako ten první. Obléhání branky Dobráče a střípky protiútoků hostů. Ovšem  z prvu jsme honem dát branku nemohli. Za dobu co v prní půli to bylo už 3:0 ve druhém poločase nám první čtvrt hodina chyběla. Potom jsme se ale už vrátily ke střílení branek a Hatricky dokončily také Sova, Pánek a 4 branky dal dokonce Hrstka, který přišel na hřiště až po přestávce. Zápas tedy nakonec skončil 14:0 a hosté si odvážejí debakl.

Lukáš Lanc: “ K zápasu nemám skoro co říct. Není prakticky co hodnotit.“

Statistika z utkání na fotbal.cz zde.

Napsat komentář