MU: FC Tuchoraz – FK Libodřice „A“

Zápas 24. kola OP jsme odjeli odehrát proti zvedající se Tuchorazi. Utkání se odehrálo za parného počasí a i přes to jsme dokázali vstřelit deset branek.

Od první minuty se utkání odehrávalo před brankou domácích a bylo jasné, že na hřišti soupeře nemůžeme prohrát. Po brankách v prvních deseti minutách bylo o zápase prakticky rozhodnuto. Po 10. minutách byl stav 3:0. Poté se naši útočící hráči trochu zadrhli a do konce poločasu padla branka už jen jedna. K vidění byli pouze nepřesnosti v našem podání.
Vypracované akce před brankou soupeře jsme trestuhodně zahazovali. A kdyby jsme dali alespoň polovinu, poločas skončil 10-13 ku nule. Soupeř byl neškodný a tak se šlo do kabin za stavu 4:0.

V druhém poločase se ovšem strhla gólová smršť. Jen naší nekoncentrovaností a tím že si chtěl dát každý gól, jsme inkasovali naprosto zbytečné 4 branky. Naštěstí my jsme vsítily branek šest a i druhý poločas jsme vyhráli. I když průběh byl naprosto totožný. Spousty zahozených šancí a laxního přístupu ve vápně soupeře. Druhý poločas tak skončil 6:4 a zápas celkově 10:4.

Pět branek dal Sova, tři Pánek a po jedné Dittrich z pokutového kopu a nakonec výstavně Matějka.
Jednu kaňku ovšem toto hladké vítězství mělo a to, že si Kóša natáhl zadní stehenní sval. Doufáme, že se dá brzy dohromady a a pomůže nám v posledních dvou důležitých utkání.

Statistiky a sestava z utkání z fotbal.cz.

Napsat komentář